https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-09 13:49:29

Klasa O Jarosław: Czarni Pawłosiów znaleźli sposób na LKS Skołoszów. 9 goli w Lubaczowie [Podsumowanie 17. kolejki]

Za nami siedemnasta seria gier na boiskach jarosławskiej okręgówki. Pierwszej porażki w lidze doznał lider ze Skołoszowa, a sposób na niego znalazła drużyna Pawłosiowa. W Lubczaczowie natomiast ostro postrzelali. Sprawdźcie co jeszcze wydarzyło się w miniony weekend.
 
LKS Skołoszów doznał pierwszej porażki w lidze. Spsób na ekipę Łukasza Laski znaleźli Czarni Pawłosiów, którzy rozblili lidera aż 3-0. Wynik meczu otworzył już w 2. minucie Piotr Czyż. Kolejne gole padały po zmianie stron, a do siatki trafiali Mateusz Wilk oraz Paweł Skupień. Pogoń-Sokół Lubaczów rozbił Zorzę Zarzecze, pokonując ją 8-1.
 
Gospodarze na prowadzenie wyszli w 15. minucie, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Sęga. Ten sam zawodnik, po chwili miał na swoim koncie dublet. Pogoń-Sokół nie zatrzymywał się i w pierwszej odsłonie zdobył jeszcze trzy gole. Do siatki trafiali Radosław Hojdak i Damian Cisek, a ponadto samobójczą bramkę zdobył Kamil Kudła.
 
Po przerwie, padły jeszcze cztety bramki. Strzelanie rozpoczął Kacper Szmuc, który zmniejszył straty swojej ekipy. Na nic to jednak się zdało, bowiem ekipa z Lubaczowa odpowiedziała trzema trafieniami. Dublet zdobył Klaudiusz Hulak, a ponadto do siatki ponownie Hojdak. Czuwaj Przemyśl podzielił się punktami z Granicą Stubno. Wynik otworzył w 2. minucie Ryszard Kopeć. Pół godziny później było już 1-1, a tym razem gola zdobył Taras Mariash, który tym samym ustalił rezultat tego spotkania.
 
Płomień Morawsko pokonał na wyjeździe GKS Orły i awansował na pozycję wicelidera rozgrywek. Zespół dowodzony przez Jarosława Kosa do przerwy prowadził 0-2, a do siatki trafiali Artur Skiba i Grzegorz Dylewski. Po zmianie stron, goście dołożyli jeszcze dwa gole, a dublet na swoim koncie zapisał Marek Pajda. Ekipę z Orłów stać był jedynie na honorowe trafienie, a to padło łupem Pawła Paluszka.
 
 
1-0 Piotr Czyż (2)
2-0 Mateusz Wilk (51)
3-0 Paweł Skupień (81)
 

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij