2020-11-08 15:11:43

Hat-trick Kacpra Ropa dał zwycięstwo KS Wiązownica w meczu z KSZO

Świetny mecz rozegrał KS Wiązownica, który pokonał 3:2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pojedynek ten miał ogromną dramaturgię, bo goście dwa razy odrabiali straty, grali w dziesiątkę, ale ostatecznie i tak do domu wrócą z niczym. Bohaterem spotkania został Kacper Rop - strzelec trzech bramek.

Wynik spotkania otworzył już w 10. minucie Kacper Rop, który pokonał Karola Szymkowiaka. Drużyna KSZO ruszyła do odrabiania strat i chwilę później po akcji Wojciecha Trochima mieliśmy już remis. Później gospodarze złapali oddech i za sprawą Ropa znów prowadzili.

Przed przerwą jeszcze głupotą popisał się Jakub Głaz, który otrzymał czerwoną kartkę i tym samym osłabił swój zespół.

Po zmianie stron zrobił nam się prawdziwy mecz.. W 63. minucie goście wywalczyli rzut karny, do którego podszedł Trochim i zamienił jedenastkę na bramkę dla KSZO. Drużyna Jacka Piszczka dzielnie walczyła i za wszelką cenę chciała w tym spotkaniu zgarnąć pełną pulę.

W wielką radość całą Wiązownicę wprawił Kacper Rop, który skompletował hat-tricka i zapewnił wygraną swojej drużynie. Tym samym Piszczek mógł świętować pierwszą wygraną, jako trener KS-u.

1-0 Kacper Rop 10'
1-1 Wojciech Trochim 28'
2-1 Kacper Rop 40'
2-2 Wojciech Trochim 63' (rzut karny)
3-2 Kacper Rop 80'