https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 15:11:43

Hat-trick Kacpra Ropa dał zwycięstwo KS Wiązownica w meczu z KSZO

fot. archiwum
fot. archiwum
Świetny mecz rozegrał KS Wiązownica, który pokonał 3:2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pojedynek ten miał ogromną dramaturgię, bo goście dwa razy odrabiali straty, grali w dziesiątkę, ale ostatecznie i tak do domu wrócą z niczym. Bohaterem spotkania został Kacper Rop - strzelec trzech bramek.
 
Wynik spotkania otworzył już w 10. minucie Kacper Rop, który pokonał Karola Szymkowiaka. Drużyna KSZO ruszyła do odrabiania strat i chwilę później po akcji Wojciecha Trochima mieliśmy już remis. Później gospodarze złapali oddech i za sprawą Ropa znów prowadzili.
 
Przed przerwą jeszcze głupotą popisał się Jakub Głaz, który otrzymał czerwoną kartkę i tym samym osłabił swój zespół.
 
Po zmianie stron zrobił nam się prawdziwy mecz.. W 63. minucie goście wywalczyli rzut karny, do którego podszedł Trochim i zamienił jedenastkę na bramkę dla KSZO. Drużyna Jacka Piszczka dzielnie walczyła i za wszelką cenę chciała w tym spotkaniu zgarnąć pełną pulę.
 
W wielką radość całą Wiązownicę wprawił Kacper Rop, który skompletował hat-tricka i zapewnił wygraną swojej drużynie. Tym samym Piszczek mógł świętować pierwszą wygraną, jako trener KS-u.
 
 
1-0 Kacper Rop 10'
1-1 Wojciech Trochim 28'
2-1 Kacper Rop 40'
2-2 Wojciech Trochim 63' (rzut karny)
3-2 Kacper Rop 80'

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij