2020-11-08 16:27:51

Demolka Wisłoki Dębica po przerwie! Hetman Zamość w pokonanym polu

Podopieczni Dariusza Kantora pewnie pokonali zespół Hetmana, choć nie bez problemów. Drużyna z Zamościa do przerwy prowadziła 0-1, jednak na po zmianie stron, to Wisłoka rozpoczęła koncert.

Wisłoka Dębica do dzisiejszego meczu przystępowała w bardzo dobrych humorach, bowiem zespół dowodzony przez Dariusza Karntora w minionej kolejce wygrał z rezerwami Korony Kielce. Lepej dzisiejszy mecz rozpoczął jednak Hetman Zamość, który w 21. minucie objął prowadzenie. Z rzutu wolnego przymierzył Rafał Kruczkowski i umieścił piłkę w siatce.

Biało-zieloni nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Hetman mądrze się bronił i skutecznie odpierał ataki debickiej drużyny. Kolejnce gole w tym meczu padały dopiero po zmianie stron. W 50. minucie wyrównał Dariusz Kamiński. Wisłoka dostała wiatru w żagle i błyskawicznie rozpoczęła poszukiwania gola numer dwa.

Dębiczanie napierwali i na 2-1 trafili w 64. minucie. Dawid Sojda wypatrzył Damiana Łanuchę, a ten umieścił piłkę w siatce. Ekipa Dariusza Kantora zaczęła się rozkręcać i po chwili zdobyła kolejną bramkę. Dariusz Kamiński podawał do Sebastiana Pawlaka, a ten po chwili cieszył się z gola. Kolejne trafienia w tym meczu odnotowano w samej końcówce.

Czwartego gola dla Wisłoki w 86. minucie zdobył Łukasz Siedlik po dograniu Tomasza Palonka. Wynik meczu ustalił 180 sekund później, samobójczym trafieniem Paweł Szatała. Patryk Zygmunt wrzucał w szesnastkę, a tam niefortunnie interweniował defensor Hetmana i wpakował piłkę do własnej siatki. Więcej goli już nie padło i po końcowym gwizdku nastała wielka radość w szeregach gospodarzy.

Haha 2020-11-08 17:09:29

My wygrywamy a Resovia 3-0 haha uczcie się od Wisłoki....

Dębiczanin 2020-11-08 18:36:36

Proste pytanie: dlaczego sędzia miał nie podyktować czerwonych kartek za nieakceptowalne zachowania piłkarzy Hetmana? Szkoda zamojskiej młodzieży, która niestety nie wytrzymała emocjonalnie z bardziej doświadczonymi piłkarzami Wisłoki, ale fakty są takie, że Wisłoka pierwszą połowę przespała, dlatego Hetman ambitnie nawet strzelił bramkę. Potem jednak, w drugiej połowie, zagrali tak jak powinni, i Zamość dostał 5 goli (podobnie jak wcześniej Kielce i Giebułtów po 3 bramki w plecy) Możecie jedynie podziękować swojemu bramkarzowi, że zawalił wam mecz..

~anonim 2020-11-08 19:04:07

Do Dębczanina@Nie zależnie od zejścia bramkarza , to nawet z bramkarzem Hetman przegrał by i tak mecz, różnica klas co najmniej dwóch . Jak by nie mecz w środę to KSW wygrał by jeszcze wyrzej , tak oszczędzano siły i pierwszą połowę zagrali chłopaki na dużym luzie
. ZDruga połowa to koncert jednej drużyny

Dębiczanin 2020-11-08 19:16:25

Nie mam wątpliwości, że wygraliby z Hetmanem, bo czerwoną dostali w chwili, kiedy przebudzona Wisłoka doprowadziła do remisu i była na prostej drodze do zdobycia kolejnych, bramek. Z ciekawości oglądnąłem ponownie skrót, na którym nie widać sytuacji, w której rezerwowy zawodnik Wisłoki mógłby opluć bramkarza Hetmana. Musiałby mieć niezły zasięg, aby z odległości kilku metrów od bramki spoza boiska trafić go prosto w twarz, jak utrzymuje bramkarz Hetmana. Kolejna czerwona kartka w końcówce meczu tylko potwierdza, że młodzież z Zamościa musi jeszcze popracować nad sobą, aby grać w czymś więcej, niż liga wojewódzka, do której teraz pasują.

Retoryka 2020-11-08 19:53:32

Pierwsza polowa bardzo slaba wykonaniu drużyn, alsle zwycięzców się nie sądzi. Jedziemy dalej?

P.s
Ktos potrafi RACJONALNIE wytłumaczyć dlaczego bramkarz dostając piłke zawsze się z nia bawi i chcę się kiwac z pilkarzem drużyny przeciwnej?
Ekhm.. jak pamiętamy czasto z kiepskim skutkiem.

Obserwer 2020-11-09 16:26:53

Lubelskie gazety prześcigają się w obwinianiu za swoją porażkę sędziego.. Żeby nie było już więcej niejasności i wypominania Wisłoce przychylności sędziego, której nie było..

56 minuta, bramkarz Hetmana coś mówi i karze się sędziemu puknąć w łeb (przy bezdyskusyjnym karnym). Powinno być żółtko.
Chwilę potem po obronie karnego ten sam bramkarz rzuca jakimiś wulgaryzmami w kierunku jednego z piłkarzy Wisłoki. Sędzia ponownie mógłby sięgnąć po żółty kartonik, ale mając w pamięci zachowanie sprzed chwili, od razu pokazał czerwony.

Przykre, że gość, który mógł być bohaterem meczu, zrobił z siebie frajera, ale swoją głupotą osłabił wasz zespół i zapewnił porażkę.

~anonim 2020-11-09 17:58:05

Hetman to drużyną która będzie mieć problem w 4 lidze , tym składem . Wisłoka mogła byzrobić dwu cyfrowy wynik ale po co chłopaków dołować