http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-08 12:43:46

3 liga gr. IV: Wisłoka Dębica - Hetman Zamość [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Gotyk/Wisłoka Dębica
fot. Gotyk/Wisłoka Dębica
Transmisja na żywo z meczu 18. kolejki o mistrzostwo 3 ligi grupy IV pomiędzy Wisłoką Dębica a Hetmanem Zamość. Oglądajcie LIVE od godz. 14:00.
 
Wisłoka Dębica punktualnie o 14, zagra z Hetmanem Zamość. Spotkanie to będzie kończącym 18. kolejkę o mistrzostwo 3 ligi gr. IV. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Dariusza Kantora po wygranej nad rezerwami Korony Kielce, będą z pewnością chcieli pójść za ciosem.
 
Ekipa z Zamościa jest głodna gry, bowiem w minionej kolejce nie grała, ponieważ jej mecz został przełożny ze względu na zagrożenie epidemiczne. Wcześniej natomiast, Hetman pokonał Podhale Nowy Targ na wyjeździe, wobec czego dziś, ponownie będzie chciał z pewnością wygrać Dzisiejsze spotkanie, tak jak reszta meczów w Polsce, odbędzie się bez udziału publiczności.
 
Nie ma jednak co się martwić, bowiem dzisiejszą potyczkę będzie można oglądać na żywo w internecie. Pojedynek będzie można zobaczyć za darmo na kanale CF Sport. Początek spotkania jest zaplanowany na godzinę 14, a odnośnik do niego dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij