https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 14:31:33

WIDEO: Watkem Korona Rzeszów - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska [BRAMKI]

fot. Kuba Noworól
fot. Kuba Noworól
Zobaczcie jak padały bramki w meczu Watkem Korony Rzeszów z Partyzanem MAL-BUD1 Targowiska! Ekipa z Załęża strzeliła 3 gole i po meczu mogła cieszyć się z objęcia pozycji lidera.
 
Watkem Korona Rzeszów prowadzenie objęła w 20. minucie, a na listę strzelców wpisał się Damian Karwacki. Podopieczni Grzegorza Żyły nie zamierzali się zatrzymywać i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. Partyzant MAL-BUD1 Targowiska mądrze się jednak bronił i do przerwy wynik nie uległ zmianie.
 
Kolejne bramki w tym meczu padły dopiero w samej końcówce. Najpierw w 80. minucie Mateusz Warylak pewnie egzekwował "jedenastkę", a w doliczonym czasie gry, wynik sobotniego spotkania ustalił Maciej Maślany. Po końcowym gwizdku nastała wielka radość w ekipie z Załęża, bowiem wobec porażki Pista Tuczempy, Korona objęła prowadzenie w ligowej stawce.
 
 
1-0 Damian Karwacki (20)
2-0 Mateusz Wawrylak (80-rzut karny)
3-0 Maciej Maślany (90)
 
 

Wyniki meczów 20. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij