https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 10:02:04

Szymon Grabowski: Mam nadzieję, że do meczu z Widzewem, będziemy mogli przygotowywać się w komplecie

fot. ResoviaTV
fot. ResoviaTV
Apklan Resovia w sobotę przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla "Brunatnych". Zobaczcie jak to spotkanie ocenił szkoleniowiec podkarpackiego pierwszoligowca.
 
-Zdawaliśmy sobie sprawę, że po ciężkim środowym spotkaniu w Sosnowcu, tutaj ta poprzeczka będzie zdecydowanie postawiona wyżej z kilku względów, o których raczej nie będę musiał się za bardzo rozwodzić. Jest to sprawa oczywista, w jakim fragmencie sezonu jesteśmy, z jakimi mierzymy się problemami. Stąd podchodziliśmy bardzo ostrożnie do tego spotkania. Wiedzieliśmy, że mierzymy się z przeciwnikiem, który na te dziewięć punktów jakie zdobył przed tym meczem, siedem zdobył u siebie - powiedział Szymon Grabowski po meczu z GKS-em Bełchatów.
 
-Cztery bramki które strzelił, strzelił u siebie. Ewidentnie Bełchatów to jest dobre miejsce dla GKS-u i w domu się widać bardzo dobrze czują, co dzisiaj potwierdzili. Trzeba powiedzieć, że w kluczowych momentach byliśmy jednak tłem dla przeciwnika, który był szybszy, był skutecznejszy, który był bardziej konkretny. Nam właśnie tego brakło, tego konkretu. Byliśmy przygotowani na kilka rozwiązań w tym spotkaniu. Niestety bramka, a może nawet i przede wszystkim kontuzja Kubowicza na początku już nam pokrzyżowała i pewne rzeczy nam pozamykała - dodał szkoleniowiec Apklan Resovii.
 
-Ta okrojona kadra, która w środę przyjechała do Sosnowca, dziś przyjechała do Bełchatowa jeszcze z dwoma kontuzjowanymi zawodnikami na ławce. Nie sprostała dobrze dysponowanemu przeciwnikowi. Nam pozostaje trzymać kciuki za tych chłopaków, którzy w poniedziałek przejdą testy i mam nadzieję, że do meczu z Widzewem, będziemy mogli przygotowywać się już praktycznie w komplecie. To też pozwoli nam na to, że w Łodzi będziemy się prezentowali lepiej pod względem fizycznym, ale też pod względem psychicznym - kontynuował opiekun "Pasiaków".
 
-Myślę, że dzisiaj po za tymi konkretami, których nie było w postaci uderzeń, psychika jednak nie szła w parze z tym co byśmy chcieli. Tak to jest, jak organizm zmęczony, to nie tylko nie wychodzi fizycznie, ale i niestety psychicznie. Dzisiaj tak to wyglądało. Mam nadzieję, że w Łodzi będzie zdecydowanie lepiej - zakończył popularny "Graba".
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej jest dostępny poniżej.
 
 

Wyniki meczów 11. kolejki:

 

Tabela Fortuna 1 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

janek grw 2020-11-10 09:46:14 3 2

profesor krasnal ma zawsze dobre wytlumaczenie dzis za wysoka poprzeczka byla i trzy zero w palnik co bedzie sie tlumaczyl

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij