https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 09:28:22

Marcin Wołowiec: Dopadł nas mały kryzys, ale mam nadzieję, że mój zespół szybko się podniesie

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Stal Rzeszów w sobotę przegrała na wyjeździe z Motorem Lublin. O końcowym wyniku tego meczu zadecydowała jedna bramka, a jej autorem był Marcin Michota. Zobaczcie jak to spotkanie podsumował szkoleniowiec biało-niebieskich.
 
-Pierwsza połowa dość słaba w naszym wykonaniu. Nie mogliśmy sobie poradzić z dobrze rozstawionym zespołem Motoru i byliśmy w kłopotach, chociaż mieliśmy tez dwie dogodne sytuacje, żeby zdobyć gola. Zrobiliśmy parę korekt w ustawieniu w drugiej połowie i ten mecz tak naprawdę wglądał że jest pod naszą kontrolą i nic nie wskazywało, że nie zdobędziemy tutaj punktów - powiedział Marcin Wołowiec po meczu z Motorem Lublin.
 
-Oczywiście, myśleliśmy do samego końca, żeby odrobić straconą bramkę, ale nie udało się. Bardzo nam przykro. Dopadł nas mały kryzys, ale mam nadzieję, że mój zespół szybko się podniesie i zaczniemy zdobywać punkty. Wracamy za tydzień na swoje boisko, tam też jest jakiś moment na to, żeby przełamać się i wrócić na tą zwycięską ścieżkę - dodał opiekun Stali Rzeszów,
 
-Bardzo boli nas to, że teraz w tym tygodniu straciliśmy trzy, tak naprawdę kuriozalne bramki, które zabrały nam sześć punktów. Przykro mi, że gdzieś tam zawodzimy troszkę kibiców, ale obiecuję po raz kolejny, że jeżeli uda się zrealizować to, co mamy, to zaczniemy z powrotem wygrywać - zakończył.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej jest dostępny poniżej.
 
 

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela 2 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Stary Małpiszon 2020-11-08 13:20:05 11 6

Żaden kryzys, po prostu wracają do swojej optymalnej formy - 3 liga grupa IV stal Rzeszów!

944 2020-11-08 12:43:28 2 1

Troszkę zawiedli kibiców. No żesz ku.wa max!

Stary Małpiszon 2020-11-08 13:20:05 11 6

Żaden kryzys, po prostu wracają do swojej optymalnej formy - 3 liga grupa IV stal Rzeszów!

Beks 2020-11-08 15:29:00 8 3

Wołowiec wiesz ty co ? A weź już sp..... j. Czy ten trener w ogóle trenuje z zawodnikami? Po jego wyglądzie raczej trudno to ocenić. Trochę ruchu trener bo kg idą w górę.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij