https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 09:07:00

Izolator Boguchwała skromnie pokonał Czarnych 1910 Jasło

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Izolator Boguchwała dopisał do swojego konta kolejne trzy oczka. Tym razem w spotkaniu 20. kolejki IV ligi podkrapackiej zawodnicy Bartosza Zołotara pokonali skromnie Czarnych 1910 Jasło.
 
W pierwszej połowie spotkania obie ekipy nie stwarzały sobie zbyt dużo sytuacji bramkowych. W polu karnym Czarnych 1910 Jasło piłka za każdym razem odbijała się w ten sposób, że Marcin Dudek mógł jedynie tylko przeklnąć pod nosem. Bramkarz Izolatora Boguchwała podczas pierwszych trzech kwadransów tylko raz był zmuszony do interwencji. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. 
 
Na drugą połowę zawodnicy Bartosza Zołotara wyszli jednak w znakomity sposób, bowiem tuż po zmianie stron popis swoich umiejętności dał Piotr Buda, który świetnie zachował się w polu karnym jaślan i płaskim strzałem dał prowadzenie zawodnikom z Boguchwały.
 
W końcówce spotkania na boisku zrobiło się nerwowo, za sprawą arbitra głównego Konrada Tomczyka, który zdaniem gości nie podyktował dwóch ewidentnych "jedenastek" za pierwszym razem boisko z kontuzją opuścić musiał Dudek a przy drugiej spornej sytuacji kiedy to bramkarz wyciął w polu karnym zawodnika z Boguchwały.
 
Buda ujrzał żółty kartonik przez, który był to jego ostatni występ ligowy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Izolacja dowiozła skromne prowadzenie do końca dzięki czemu mogli cieszyć się z kolejnych trzech puntków. "Biało- zieloni" po dwudziestu rozegranych kolejkach zajmują drugą pozycję w tabeli, wyżej jest tylko Korona Rzeszów, która ma lepszy bilans bramkowy.
 
Czarni zaś w ligowej tabeli plasują się na siedemnastej pozycji. Ostatnia ligowa kolejka zaplanowa jest na przyszłą środę, wtedy to jaślanie rywalizować będą z Igloopolem Dębica, zaś boguchwalanie gościć będą na swoim obiekcie ekipę Orła Przeworsk
 
 
0-1 Piotr Buda (52)
 
Czarni Jasło: Lepucki- Mastaj, Mchedlidze, Musiał, Kulish, Urban, Sowa, Szydło, Frączek, Szopa, Wietecha
 
Izolator Boguchwała: Szularz- Łeń, Bogacz, Gajdek- Wilk, Buda (90 Wiącek), Edosomwan, Worosz- Penar (85 Dobrzański), Dudek (65 Ciemierkiewicz), Kowal 
 
Sędziował: Konrad Tomczyk
 

Wyniki meczów 20. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij