2020-11-08 10:09:00

Sokół Nisko pewnie pokonał Start Pruchnik

Sokół Nisko pokonał Start Pruchnik w meczu 20. kolejki IV ligi podkarpackiej. Dwie bramki wpadły już w pierwszej połowie meczu.

Sokół Nisko na prowadzenie wyszedł w 28. minucie spotkania kiedy to po dośrodkowaniu piłkę do bramki strzałem z powietrza wpakował Patryk Tetlak. Chwilę przed przerwą bramkę do szatni dla gospodarzy zdobył Kamil Wojtak, który również wykorzystał wrzutkę z bocznego sektora boiska. Na przerwę zawodnicy Pawła Wtorka schodzili przy dwubramkowym prowadzeniu.

W 66. minucie spotkania wynik na 3-0 po składnej akcji ustalił Wojciech Tyczyński. Po dwudziestu rozegranych kolejkach zawodnicy Sokoła Nisko plasują się na trzynastej pozycji w tabeli. Start Pruchnik zaś z trzynastoma punktami zamyka ligową tabelę.

1-0 Patryk Tetlak (28)
2-0 Kamil Wojtak (44)
3-0 Wojciech Tyczyński (66)

Sokół Nisko: Drzymała: Wojtak, Tetlak, Maciorowski, Tabaka- Tyczyński (82 Buda), Przepłata, Szewczyk, Stypa (58 Soboń) - P. Tur (75 Czerepak) - M. Tur (86 Łyko)

Start Pruchnik: Madejowski - Pilch, Benc, K. Mikłasz, Stanik, Jarosz (70 Tuleja), Rabczak, Czerwiński (58 M. Mikłasz), Czura, Gemra, Kubas

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów)