https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-08 10:09:00

Sokół Nisko pewnie pokonał Start Pruchnik

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Sokół Nisko pokonał Start Pruchnik w meczu 20. kolejki IV ligi podkarpackiej. Dwie bramki wpadły już w pierwszej połowie meczu. 
 
Sokół Nisko na prowadzenie wyszedł w 28. minucie spotkania kiedy to po dośrodkowaniu piłkę do bramki strzałem z powietrza wpakował Patryk Tetlak. Chwilę przed przerwą bramkę do szatni dla gospodarzy zdobył Kamil Wojtak, który również wykorzystał wrzutkę z bocznego sektora boiska. Na przerwę zawodnicy Pawła Wtorka schodzili przy dwubramkowym prowadzeniu. 
 
W 66. minucie spotkania wynik na 3-0 po składnej akcji ustalił Wojciech Tyczyński. Po dwudziestu rozegranych kolejkach zawodnicy Sokoła Nisko plasują się na trzynastej pozycji w tabeli. Start Pruchnik zaś z trzynastoma punktami zamyka ligową tabelę. 
  
 
1-0 Patryk Tetlak (28)
2-0 Kamil Wojtak (44)
3-0 Wojciech Tyczyński (66)
 
Sokół Nisko: Drzymała: Wojtak, Tetlak, Maciorowski, Tabaka- Tyczyński (82 Buda), Przepłata, Szewczyk, Stypa (58 Soboń) - P. Tur (75 Czerepak) - M. Tur (86 Łyko)
 
Start Pruchnik: Madejowski - Pilch, Benc, K. Mikłasz, Stanik, Jarosz (70 Tuleja), Rabczak, Czerwiński (58 M. Mikłasz), Czura, Gemra, Kubas
 
Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów)
 

Wyniki meczów 20. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij