2020-11-09 12:18:48

Klasa O Stalowa Wola: Stal Gorzyce rozbiła Unię Nowa Sarzyna. Pogoń Leżajsk nowym liderem [Podsumowanie 16. kolejki]

Za nami szesnasta seria gier w stalowowolskiej okręgówce. Lider z Nowej Sarzyny wysoko przegrał ze Stalą Gorzyce. Pogoń Leżajsk natomiast zremisowała w Sokolnikach i to ona została nowym liderem. Sprawdźcie co jeszcze działo się w miniony weekend.

Stal Gorzyce nie miała litości dla Unii Nowa Sarzyna, której wbiła aż cztery gole. Wynik spotkania otworzył w 17. minucie Grzegorz Szymanek. Kolejne trafienia odnotowano po przerwie, a do siatki trafiali Paweł Kaczmarczyk, ponownie Grzegorz Szymanek oraz Michał Partyka. Porażkę lidera z Nowej Sarzyny, wykorzystała Pogoń Leżajsk, która na wyjeździe zremisowała z Sokołem Sokolniki.

Bramki w tym meczu padały w ostanim kwadransie regulaminowego czasu gry. Sokół prowadzenie objął w 75. minucie po trafieniu Marka Mrzygłoda. Po chwili było już 1-1, a na listę strzelców wpisał się Rafał Drożdżal. Więcej goli już nie padło, a po końcowym gwizdku nastała wielka radość w szeregach Piwoszy, którzy nie dość że są niepokonani w tym sezonie, to jeszcze zasiedli na fotelu lidera klasy O Stalowa Wola.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg zagrały na szóstę w wyjazdowym meczu z LKS-em Brzyska Wola. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Luigi D'Apollonio, a ponadto do siatki trafiali Paweł Mróz oraz Michał Bury. LZS Ździary bez większych problemow pokonał w gościach Podlesiankę Kamień. Podopieczni Pawła Szafrana wbili rywalowi aż cztery gole, nie tracąc przy tym żadnego.

0-1 Grzegorz Szymanek (17)
0-2 Paweł Kaczmarczyk (55)
0-3 Grzegorz Szymanek (65)
0-4 Michał Partyka (89)