2020-11-08 14:11:41

Wisłok Wiśniowa wyszarpał zwycięstwo z Lechią Sędziszów Małopolski w ostatnich minutach!

Wisłok Wiśniowa w 98 minucie rozstrzygnął mecz z Lechią Sędziszów Małopolski. Gole strzelili Posłuszny, Orzech i Szymański.

Strzelanie obie drużyny rozpoczęły w drugiej połowie, a gospodarze w tym momencie grali zaskakująco słabiej.  Dopiero później udało się zepchnąć rywala do obrony jak podkreśla trener Wisłoka: - To był chyba nasz najsłabszy mecz w rundzie. W końcówce zepchnęliśmy rywala do obrony i udało się wcisnąć tego gola. Do tej pory trochę nam brakowało szczęścia, to teraz nam dopisało -  powiedział  Eugeniusz Niemiec, prezes Wisłoka Wiśniowa po zwycięstwie swojej drużyny.

Dodajmy, że sędzia spotkania doliczył 10 minut do końcowego czasu gry i w 98 minucie Szymański przesądził o wygranej Wisłoka zdobywając gola na 2:1!

Bramki: 0:1 B. Posłuszny 54-głową, 1:1 Orzech 69, 2:1 Szymański 90+8.

Wisłok: Kozak – Złamaniec ż (46 Koczela ż), Stanek (60 Złotek), Zięba, Orzech – Nowak (86 Kasperkowicz), Kovtok, Krok ż, Szymański – Maik (60 Kuta ż), Wiktor ż. Trener Krzysztof Korab.

Lechia: Ćwiczak – Branas, Makuch ż, Rogóż ż, Lesiński (44 J. Posłuszny ż), Potwora ż – Osztreicher żżcz [86], Amadeusz Czółno (88 Dziura), Salamon - B. Posłuszny, Smoliński (75 Lis). Trener Dariusz Kaznecki.