https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-09 15:10:20

Klasa O Dębica: 8 bramek w Chorzelowie. Ekipy z Wolicy Piaskowej i Mielca zagrały na piątkę [Podsumowanie 16. kolejki]

Za nami szesnastka kolejka dębickiej okręgówki. Na brak goli nie narzekali w Chorzelowie, bowiem tych padło aż osiem. Na piątkę natomiast, zagrały ekipy z Wolicy Piaskowej oraz Mielca. Sprawdźcie co jeszcze działo się w miniony weekend.
 
Od mocnego uderzenia, rozpoczął niedzielny mecz Kamieniarz Golemki. Zespół dowodzony przez Mateusza Gawca potrzebował zaledwie sześciu minut, by objąć trzybramkowe prowadzenie. Wynik otworzył Janusz Wolański, a po chwili dwa gole dołożył Sebastian Szerszeń. Sokis Chorzelów nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do ataku.
 
Gospodarze w 18. minucie zmniejszyli straty, a do siatki trafił Piotr Gilar. Niedługo po tym, ekipa z Chorzelowa złapała kontakt, a do siatki trafił Patryk Glica. Kolejne gole padły po zmianie stron. Zespół z Golemek po kwadransie gry podwyższył na 2-4, a bramkę zdobył Dominik Koczot. Sokis próbował walczyć i na niespełna kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry, przegrywał już tylko jednym golem.
 
Ostatnie słowo należało jednak do Kamieniarza, który w doliczonym czasie gry, strzelił bramkę na 3-5, a jej autorem był Adrian Waśko. Pięć goli Olchovii Olchowa, wbił Piast Wolica Piaskowa. Worek z golami w 6. minucie rozerwał Paweł Idzik, który w sumie tego dnia czterokrotnie wpisywał na listę strzleców. Ponadto do siatki trafił także Rafał Długosz.
 
Na piątkę zagrała także Smoczanka Mielec, która rozbiła Kolorado Wola Chorzelowska. Wynik otworzył Jan Niedbała w 26. minucie. Kolejne trafienia odnotowano po przerwie, a na listę strzelców wpisali się Bartosz Cisło, Marek Skrzypek, Kamil Przybyło oraz Maksymilian Marek. Czarni Trześń pokonali na wyjeździe LKS Wiewiórka i nadal są liderem dębickiej okręgówki.
 
 
0-1 Janusz Wolański (3)
0-2 Sebastian Szerszeń (4)
0-3 Sebastian Szerszeń (6)
1-3 Piotr Gilar (18)
2-3 Patryk Glica (24)
2-4 Dominik Koczot (61)
3-4 Patryk Glica (77)
3-5 Adrian Waśko (90)
 

Wyniki meczów 16. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij