http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-09 12:11:28

Garmin - zegarki do zadań specjalnych

Współczesna technologia znacząco ułatwia nam codzienne życie i to na każdej możliwej płaszczyźnie. Coraz częściej stawiamy na niewielkie, niepozorne urządzenia, które kryją w sobie niesamowity potencjał. Urządzeniami tego typu są m.in. zegarki, które oprócz oczywistej funkcji wskazania obecnej godziny, potrafią o wiele, wiele więcej.

Garmin - zegarki dla wymagających

Marka Garmin pierwsze swoje zegarki wypuściła w 2003 roku. Oczywiście, swoją techniką i możliwością nie dorównywały one do dzisiejszych urządzeń, które są jak małe komputery. Najnowszą serią zegarków Garmin jest seria Garmin Fenix 6.

Co właściwie potrafią zegarki Garmin?

Zegarki Garmin posiadają szereg funkcji, które ułatwiają nasze życie w niezwykły wręcz sposób. Potrafią wskazywać wysokość, na jakiej się obecnie znajdujemy, mają wbudowany kompas. Potrafią kontrolowac tętno podczas aktywności, mierzą także oddech. Za ich pomocą można prowadzić statystyki swojej aktywności, co przyda się szczególnie osobom dbającym o formę. Każdy zegarek stworzony jest do innych celów i posiada nieco odmienne funkcje.

Zegarek taktyczny

Garmin Tactix Delta jest urządzeniem, które monitoruje aktywność użytkownika. Co ciekawe, jest praktycznie "nie do zdarcia". Został przetestowany w ekstremalnie trudnych warunkach, przeszedł trudne testy wojskowe. Posiada mnóstwo taktycznych funkcji, dzięki czemu jest polecany służbom mundurowym. Posiada wbudowany kompas, co sprawdzi się podczas wypraw. Zegarek dla aktywnych

Jeśli kochasz aktywność, zegarek Fenix 6x Sapphire będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Stworzony dla miłośników ruchu i wszelkiej aktywności zegarek chroniony jest szkłem szafirowym, co daje mu niesamowitą trwałość i wytrzymałość. Urządzenie potrafi mierzyć tętno, ma wbudowany pulsoksymetr. Posiada także wbudowane mapy narciarskie i oczywiście, GPS. Sprawdzi się także do mierzenia i kontrolowania wydajności podczas innych aktywności, np. jazdy na rowerze czy biegania. Co więcej, Garmin Fenix 6X Sapphire pozwala na synchronizację urządzenia ze Spotify lub Deezer.

Zegarki do zadań specjalnych

Jeżeli zależy Ci na urządzeniu, które stanie się wiernym towarzyszem wszelkich wypraw i treningów, zegarki garmin sprawdzą się w tej roli doskonale. W jednym urządzeniu odnajdziesz multum przydatnych i ciekawych funkcji, które pozwolą na lepszą i dokładniejszą kontrolę Twojego organizmu podczas wykonywania dowolnej aktywności. Zegarki Garmin to doskonała jakość, najwyższa technologia i najbardziej zaawansowane funkcje.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij