https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-10 09:24:06

Andrzej Lebedev pierwszym nowym zawodnikiem Wilków Krosno!

Andrzej Lebedev został zawodnikiem Wilków Krosno! (fot. Wilki Krosno)
Andrzej Lebedev został zawodnikiem Wilków Krosno! (fot. Wilki Krosno)
Andrzej Lebedev będzie w sezonie 2021 jeździł w barwach Wilków Krosno. To pierwszy nowy zawodnik zaprezentowany przez beniaminka eWinner 1 ligi.
 
Wilki Krosno w znakomitym stylu awansowały do eWinner 1 ligi. Włodarze klubu z Krosna poinformowali, że nowym zawodnikiem Wilków został Andrzej Lebedev.
 
- Andrzej miał wiele ofert, ale nasze rozmowy od początku były bardzo konkretne. Obie strony wiedziały czego chcą. Mamy kapitalne działo na pokładzie - mówi Grzegorz Leśniak. - Choćby przed rokiem Andrzej był czwartym zawodnikiem całej pierwszej ligi. Ma za sobą sezony w ekstralidze, we Wrocławiu i Rybniku. Takiego walczaka o wielkich ambicjach nam trzeba - kończy prezes Wilków Krosno.
 
Andrzej Lebedev ma 26. lat. W sezonie 2020 startował w PGE Ekstralidze w barwach ROW-u Rybnik. Wcześniej bronił barw Sparty Wrocław oraz Lokomotivu Daugavpils.
 
- Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do przyszłego roku. Znam swoją wartość i zamierzam pokazać ją na torze. Przez kilka lat byłem w czołówce pierwszej ligi. W przyszłym roku chce być w pierwszej trójce klasyfikacji tej ligi - mówi Andrzej Lebedev. - W tym roku dopadł mnie pech, upadek i kontuzja. Wróciłem na koniec sezonu i pokazałem dobry speedway. Mam zamiar zainwestować niemałe pieniądze w sprzęt. Fizycznie też będę gotowy. Chcę być liderem Wilków – zapowiada triumfator Speedway Euro Championship sprzed trzech lat.
 
To już drugi zawodnik w kadrze Wilków Krosno. Wcześniej nową umowę z klubem parafował Patryk Wojdyło, najlepszy polski zawodnik 2 ligi żużlowej. Lada dzień zostaną przedstawione nowe twarze.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-11-10 11:37:30 0 0

Nic mi te nazwiska nie mówią

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij