http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-10 10:22:00

Kto dołączy do Wilków Krosno? Są trzej kandydaci na lidera

Kto będzie liderem Wilków Krosno w sezonie 2021? (fot. Wilki Krosno)
Kto będzie liderem Wilków Krosno w sezonie 2021? (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno mają w swoim składzie już dwóch zawodników. Są to Andrzej Lebedew oraz Patryk Wojdyło. Niebawem klub ogłosi pozyskanie Mateusza Szczepaniaka oraz Daniela Jeleniewskiego. Kto będzie pełnił funkcję lidera?
 
Wilki Krosno mają już dwóch zawodników, dwaj kolejni niedługo będą przedstawieni. Chodzi o Andrzeja Lebedewa, Patryk Wojdyło oraz Mateusza Szczepaniaka i Daniela Jeleniewskiego. Klub z Krosna był już blisko skompletowania całej formacji seniorskiej. Jednak w ostatniej chwili Unia Tarnów przebiła ofertę krośnian za Nielsa Kristiana Iversena. O czym pisaliśmy TUTAJ. W związku z tym Grzegorz Leśniak musi znaleźć kogoś w zamian. 
 
Wilki Krosno negocjują z trzema zawodnikami. Są to Rohan Tungate, Peter Ljung oraz Vaclav Milik. Pierwszy miał jeździł w Fabulazie Zielona Góra, ale nie doszedł do porozumienia z ekipą z PGE Ekstraligi. Natomiast Ljung i Milik prowadzą rozmowy z Unią Tarnów. Ponadto z ekipą Wilków kontrakt może podpisać Troy Batchelor.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij