https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-06 08:40:00

Niels Kristian Iversen nie trafił do Wilków Krosno. Będzie jeździł w Unii Tarnów

Popularny PUK zdecydował, że będzie jeździł w Unii Tarnów. (fot. Radek Kalina)
Popularny PUK zdecydował, że będzie jeździł w Unii Tarnów. (fot. Radek Kalina)
To miał być hit transferowy Wilków Krosno. Działacze byli dogadani z Nielsem Kristianem Iversenem, ale nic z tego nie wyszło. 38-latek wczoraj podpisał kontrakt z Unią Tarnów. Do "Jaskółek" trafił również Paweł Miesiąc.
 
Niels Kristian Iversen został nowym zawodnikiem Unii Tarnów. 38-latek był łączony z Abramczyk Polonią Bydgoszcz oraz Wilkami Krosno. Ostatecznie Duńczyk zdecydował się na ekipę "Jaskółek".
 
Również do Tarnowa trafił Paweł Miesiąc, który był łączony z RzTŻ-em Rzeszów. Jednak w tym wypadku sam zainteresowany już wcześniej sugerował, że do drugoligowca może dołączyć w wypadku braku ofert z klubów eWinner 1 ligi.
 
Kto zatem będzie jeździł w barwach podkarpackich drużyn? W Krośnie mają porozumienie wstępne z Andrzejem Lebedewem, Mateuszem Szczepaniakiem, Danielem Jeleniewskim oraz Troyem Batchelorem. Podpisaną umowę z klubem ma Patryk Wojdyło. Natomiast RzTŻ Rzeszów najprawdopodobniej będą reprezentowali Hubert Łęgowik i Sam Masters. Ponadto już wcześniej klub potwierdził, że Patryk Rolnicki, Adam Ellis, Ilja Czałow oraz Mateusz Majcher i Jakub Stajanowski zostają na przyszły sezon.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij