https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-06 11:43:35

4 liga podkarpacka: Kto zapewni sobie walkę o awans? Kto skomplikuje sobie sprawę? [Zapowiedź 20. kolejki]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Już tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia piłkarskiej jesieni. Walka o czołową ósemkę wchodzi w decydującą fazę. Kto więc się do niej przybliży, a kto skomplikuje sobie sprawę? Sprawdźcie zapowiedź nadchodzącej serii gier.
 
Polonia Przemyśl podbudowana wygraną derbową, zagra z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Przemyska Barcelonka walczy o czołową ósemkę, natomiast Sokół już napewno powalczy o utrzymanie na wiosnę. Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie, bowiem ekipa Waldemara Mazurka z pewnością będzie chciała wygrać i zbudować dobrą pozycję na wiosnę. Przemyślanie aby myśleć o grze w czołowej ósemce muszą zdobyć trzy oczka.
 
W tym samym czasie, Orzeł Przeworsk sprawdzi formę Ekoballu Stali Sanok, która wciąż ma szansę na grę o awans na wiosnę. Zespół dowodzony przez Pawła Załogę z pewnością będzie chciał pójść za ciosem, jednk goście z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą i będą chcieli podtrzymać szansę na czołową ósemkę.
 
Watkem Korona Rzeszów zagra z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska. Gospodarze by zapewnić sobie walkę o awans na wiosnę, potrzebują zaledwie punktu. Ekipa z Załęża jednak z pewnością będzie chciała powalczyć o pełną pulę. Igloopol Dębica jedzie do Stalowej Woli ma mecz z rezerwami Stalówki. Morsy muszą wygrać, aby wciąż myśleć o czołowej ósemce. Stal jednak tanio skóry nie sprzeda i z pewnością powalczy o komplet oczek.
 
Legion Pilzno zagra niezwykle ważny mecz z rezerwami Stali Mielec. Obie ekipy wciąż liczą się w walce o pierwszą ósemkę i ten kto przegra, mocno utrudni sobie sprawę przed środą. Podopieczni Sebastiana Bajorka są podbudowani po ostatniej demolce. Legion natomiast skromnie wygrał, wobec czego spodziewamy się bardzo ciekawej potyczki.
 
Piast Tuczempy jest już pewny walki o awans na wiosnę, jednak nie oznacza to że to już koniec gry, bowiem ekipa Marka Strawy z pewnością będzie chciała utrzymać fotel lidera. Na drodze Piastunek stanie Głogovia Głogów Małopolski, której bezpieczna przewaga stopniała do jednego punktu. Obie ekipy mają więc o co grać, a to oznacza, że emocji z pewnością nie zabraknie.
 
Sokół Nisko po wygranej w Głogowie Małopolskim, z pewnością będzie chciał sięgnąć po komplet oczek na własnym stadionie. Rywalem beniaminka jest Start Pruchnik, który na ten moment zajmuje ostatnie miejsce. Zespół dowodzony przez Pawła Wtorka szansę na czołową ósemkę wprawdzie stracił, jednak gospodarze będą chcieli powalczyć o komplet wygranych, by zbudować odpowiednią pozycję przed wiosną.
 
Błękitni Ropczyce sprawdzą formę JKS-u Jarosław, który wciąż bierze czynny udział w walce o pierwszą ósemkę. Podopieczni Arkadiusza Barana są mocno podrażnieni i z pewnością będą chcieli odegrać się za derbową porażkę. Izolator Boguchwała aby zapewnić sobie walkę o awans na wiosnę potrzebuję punktu i tego poszuka w starciu z Czarnymi 1910 Jasło.
 
Kolejne mecze tej serii gier zostaną rozegrane w niedzielę. Wisłok Wiśniowa po wygranej w Pruchniku z pewnością będzie chciał pójść za ciosem i tym razem wygrać z Lechią Sędziszów Małopolski. Ekipa Krzysztofa Koraba na ten moment zajmuje siódme miejsce i jeśli myśli o grze o awans, to musi wygrać. Kolejkę zakończy wyjzadowa potyczka podrażnionych Karpat Krosno z rezerwami Resovii.
 

Rozkład meczów 20. kolejki 4 ligi podkarpackiej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Śmk 2020-11-06 11:55:04 6 2

O awans pewnie powalczą Korona i rezerwy Stali Mielec. Reszta raczej odpuści, bo nie będzie się to kalkulować finansowo. Przykład Wiązownicy pokazuje, że lepiej zostać szczebel niżej, niż być chłopcem do bicia wyżej. Finansowo też ledwie dają radę. Ten klub pewnie skończy tak jak niedawno Cosmos Nowotaniec.

Śmk 2020-11-06 11:55:04 6 2

O awans pewnie powalczą Korona i rezerwy Stali Mielec. Reszta raczej odpuści, bo nie będzie się to kalkulować finansowo. Przykład Wiązownicy pokazuje, że lepiej zostać szczebel niżej, niż być chłopcem do bicia wyżej. Finansowo też ledwie dają radę. Ten klub pewnie skończy tak jak niedawno Cosmos Nowotaniec.

KSW08 2020-11-06 17:23:24 1 0

Legion nie ma szans na pierwsza 8-kę, bo wcześniej te szanse zmarnował.

Piotr 2020-11-07 12:57:56 1 0

Chyba niewielu się tego spodziewało!!!
Polonia przegrała u siebie z Kolbuszową / po rozegraniu ostatnio tylu dobrych meczy / i może zakończyć sezon poza czołową ósemką.
Sanok wygrał w Przeworsku ale raczej już nie wejdzie do grupy walczącej o awans.

Tadeusz 2020-11-07 13:24:30 1 0

Oj, będą bolały sanoczan porażki w derbowych pojedynkach z Karpatami i Jasłem, bo zapewne braknie punktów do wejścia do grupy 1-8. Szczególnie ten przegrany mecz w Krośnie będzie bolesny.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij