https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-06 12:30:00

Franciszek Smuda będzie pracował w Podhalu Nowy Targ?

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Dotarły do nas bardzo ciekawe informacje. Jak się okazuje, trzecioligowiec z województwa małopolskiego może nawiązać współpracę z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski.
 
Franciszek Smuda może rozpocząć współpracę z Podhalem Nowy Targ, poinformował portal interia.pl. Jak czytamy, właściciel "Szarotek" Wiesław Wojas ma zamiar wykorzystać doświadczenia byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Ten ma pomóc nowotarskiemu klubowi w rozbudowie akademii piłkarskiej.
 
-Nie jest jeszcze ustalone, w jakiej roli będę w Podhalu. W związku z tym, że często bywam na Podhalu, prezes Wojas zaproponował mi współpracę. Musimy ustalić jeszcze szczegóły. Trzeba oddać panu Wojasowi, że sporo zainwestował w powstanie akademii i już teraz wygląda ona naprawdę profesjonalnie - mówi interii były opiekun m.in. Widzewa Łódź czy Wisły Kraków.
 
Popularny "Franz" to postać doskonale znana niemal wszystkim kibicom. 72-latek w przeszłości prócz wyżej wspomnianej kadry narodowej, prowadził takie zespoły jak Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Stal Mielec, Odrę Wodzisław Śląski czy Legię Warszawa. Ostatnio natomiast był szkoleniowcem Górnika Łęczna.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij