https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-06 20:04:39

Dariusz Skrzypczak: Jestem przekonany, że uda nam się pokonać Wartę Poznań

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
Dziś odbyła się konferencja prasowa przed mecze PGE Stali Mielec z Wartą Poznań. Zobaczcie co o najbliższym rywalu biało-niebieskich powiedział Dariusz Skrzypczak. 
 
-Jutro mamy następny mecz mistrzowski. Cieszymy się bardzo, ponieważ przed tygodniem nie mogliśmy wystąpić w meczu pucharowym przeciwko Piastowi Gliwice. Na dzień dzisiejszy, na ten moment, wszystko wskazuje na to że będziemy grać, więc bardzo się cieszymy - powiedział Dariusz Skrzypczak przed meczem z Wartą Poznań.
 
-Co do przeciwnika, z wyjątkiem ostatniego meczu, gdzie przegrali z Legią Warszawa 0-3, to jest zespół, który jest stabilny w defensywie. Wiemy o tym, że w ofiensywie mają dobre warianty, jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Najlepszym tego przykładem jest mecz w Płocku - dodał szkoleniowiec PGE Stali Mielec.
 
-Biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy tego przeciwnika, staraliśmy się do tego meczu przygotować i jutro mamy możliwość zdobycia następnych trzech punktów, które nam są bardzo potrzebne. Jestem w 100% przekonany, że uda nam się, mimo wszystko, pokonać Wartę Poznań i będziemy jako zwycięzca opuszczać to boisko - kontunował.
 
Pełny zapis przedmeczowej konferencji z udziałem szkoleniowca biało-niebieskich dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij