https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-07 12:22:23

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Transmisja na żywo z meczu 18. kolejki o mistrzostwo 3 ligi grupy IV pomiędzy Siarką Tarbobrzeg a Jutrzenką Giebułtów. Oglądajcie LIVE w sobotę od godz. 13:00.
 
Siarka Tarnobrzeg punktualnie o 13, zagra z Jutrzenką Giebułtów. Spotkanie to będzie inaugurującym 18. kolejkę o mistrzostwo 3 ligi gr. IV. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Grzegorza Opalińskiego po wygranej nad Wólczanką Wólka Pełkińska, będą z pewnością chcieli pójść za ciosem.
 
Zespołowi z Giebultówa humory dopisują, poniewiaż w środę Jutrzenka rozbiła rezerwy Korony Kielce aż 6-1. Podopieczni Piotra Powroźnika z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Dzisiejsze spotkanie, tak jak reszta meczów w Polsce, odbędzie się bez udziału publiczności.
 
Nie ma jednak co się martwić, bowiem dzisiejszą potyczkę będzie można oglądać na żywo w internecie. Pojedynek będzie można zobaczyć w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do meczu, wynosi jedynie 12 zł. Wykupić go możecie, klikając w link poniżej.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij