2020-11-07 13:09:36

Skromna wygrana Ekoballu Stali Sanok z Orłem Przeworsk

Dzisiejsze spotkanie było bardzo ważne dla obu ekp. Orzeł pewny gry o utrzymanie, chciał wygrać by zbudować podstawy pod wiosnę. Stal natomiast walczy o czołową ósemkę.

Mecz rozgrywany na terenie beniaminka był bardzo zacięty. Orzeł Przeworsk podbudowany wygraną z Czarnymi 1910 Jasło chciał pójść za ciosem i wygrać z wyżej notowanym rywalem. Podobne plany miała także Ekoball Stal Sanok, która cały czas liczy się walcze o czołową ósemkę, która wiosną da prawo walki o awans. Zapowiadało się więc bardzo ciekawe widowisko.

Do przerwy gole nie padły, choć obie ekipy miały okazje do ich zdobycia. W drugiej części gry natomiast padła jedna bramka. Jej autorem w 67. minucie był Krystian Kalemba. Podopieczni Pawła Załogi czym prędzej ruszył do odrabiania strat, ale sanoczanie skutecznie odpierali jego ataki. Wynik ostatecznie nie uległ już zmianie, choć ten mógł być wyższy, ale Kamil Jakubowski nie wykorzystał rzutu karnego.

0-1 Krystian Kalemba (67)