2020-11-07 14:11:53

Rzeszów miastem lidera! Watkem Korona ograła Parytyzanta Targowiska i objęła prowadzenie

Piłkarze Watkem Korony Rzeszów wygrali 3:0 z Partyzantem Targowiska na własnym boisku i dopisal cenne trzy punkty na swoje konto. Bramki dla rzeszowian strzelali Damian Karwacki, Mateusz Wawrylak z rzutu karnego oraz Maciej Maślany.

Mecz rozpoczął się lepiej dla Watkem Korony Rzeszów, która objęła prowadzenie w 20. minucie po tym, jak piłkę do bramki Partyzanta skierował Damian Karwacki. W późniejszej części pierwszej połowy gospodarze mieli szanse, ale nie potrafili podwyższyć wyniku.

Po zmianie stron na placu gry nie brakowało walki. Goście z pewnością marzyli o bramce, która dałaby wyrównanie, ale nie udało im się się jej zdobyć. Ta sztuka udało się za to Koronie, dla której bramki zdobył Mateusz Wawrylak, wykorzystując rzut karny. Wynik spotkania ustalił Maciej Maślany w 90. minucie. Tym samym Korona zrobiła duży krok do tego, żeby zimę spędzić na fotelu lidera.

1-0 Damian Karwacki 20'
2-0 Mateusz Wawrylak 80' (rzut karny)
3-0 Maciej Maślany 90'