https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-07 15:10:13

Głogovia Głogów Małopolski wypunktowała Piasta Tuczempy! Pomarańczowo-czarni stracili fotel lidera

fot. Dominik Budzowski/JKS Jarosław
fot. Dominik Budzowski/JKS Jarosław
Podopieczni Adama Wałczyk wypunktowali lidera z Tuczemp, który pierwszym miejscem cieszył się tydzień. Dublet na swoim koncie zapisał Igor Tarała.
 
Piast Tuczempy do dzisiejszej potyczki przystępował jako lider rozgrywek. Podopieczni Marka Strawy byli w doskonałych humorach, bowiem w minionej kolejce ograli Karpaty Krosno. Co innego Głogovia Głogów Małopolski, która w minionej kolejce przegrała z Sokołem Nisko i dziś musiała wygrać. Zespół Adama Wałczyka wciąż walczy o czołową ósemkę.
 
Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Piastunek, które już w 19. minucie objęły prowadzenie za sprawą Marcina Sobola. To widocznie podrażniło przyjezdnych, którzy czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Ekipa z Głogowa Małopolskiego do wyrównania doprowadziła jeszcze przed przerwą, a bramkę na 1-1 zdobył Igor Tarała.
 
Kolejne gole w tym meczu padły po zmianie stron i zdobywał tylko zespół gości. Głogovia prowadzenie objęła w 60. minucie, a do siatki ponownie trafił Igor Tarała. Zespół dowodzony przez Adama Wałczyka nie zamierzał się zatrzymywać i po chwili było już 1-3. Na listę strzelców wpisał się Dawid Pałys-Rydzik, który tym samym ustalił wynik spotkanie.
 
1-0 Marcin Sobol (19)
1-1 Igor Tarała (40)
1-2 Igor Tarała (60)
1-3 Dawid Pałys-Rydzik (66)
 

Wyniki meczów 20. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij