https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-07 17:01:57

Czerwono w meczu Błękitnych Ropczyce z JKS-em Jarosław! O wygranej zadecydował jeden gol

fot. archiwum
fot. archiwum
Mecz Błękitnych z JKS-em dostarczył sporo emocji. Nie brakowało czerwonych kartek, a o końcowym rezulatcie zadecydował jeden gol.
 
JKS Jarosław cały czas liczy się w batalii o czołową ósemkę, która wiosną da prawo walki o awans do 3 ligi gr. IV. Błękitni Ropczyce także mieli o co grać, wobec czego zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie. Sprawę miejscowym w 12. minucie dość mocno utrudniła czerwona kartka Mateusza Gawrona.
 
Podopieczni Arkadiusza Barana czym prędzej więc rozpoczęli poszukiwania gola na 0-1. Błękitni jednak mądrze się bronili i skurtecznie odpierali ataki. Tuż przed przerwą doszło do wyrównania sił na boisku, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Paweł Oziębło. W pierwszej odsłonie bramki ostatecznie nie padły.
 
Po zmianie stron, oba zespołu miały swoje okazje, jednak konkretniejszy był JKS. Czarno-niebiescy w tej części gry zdobyli jednego gola, a ten padł w 78. minucie. Jego autorem był Sebastian Sobolewski. Błękitni czym prędzej ruszyli do odrabiania strat, jednak jarosławianie mądrze się bronili i dowieźli wynik do końca.
 
 
0-1 Sebastian Sobolewski (78)
 

Wyniki meczów 20. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij