2020-11-07 17:01:57

Czerwono w meczu Błękitnych Ropczyce z JKS-em Jarosław! O wygranej zadecydował jeden gol

Mecz Błękitnych z JKS-em dostarczył sporo emocji. Nie brakowało czerwonych kartek, a o końcowym rezulatcie zadecydował jeden gol.

JKS Jarosław cały czas liczy się w batalii o czołową ósemkę, która wiosną da prawo walki o awans do 3 ligi gr. IV. Błękitni Ropczyce także mieli o co grać, wobec czego zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie. Sprawę miejscowym w 12. minucie dość mocno utrudniła czerwona kartka Mateusza Gawrona.

Podopieczni Arkadiusza Barana czym prędzej więc rozpoczęli poszukiwania gola na 0-1. Błękitni jednak mądrze się bronili i skurtecznie odpierali ataki. Tuż przed przerwą doszło do wyrównania sił na boisku, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Paweł Oziębło. W pierwszej odsłonie bramki ostatecznie nie padły.

Po zmianie stron, oba zespołu miały swoje okazje, jednak konkretniejszy był JKS. Czarno-niebiescy w tej części gry zdobyli jednego gola, a ten padł w 78. minucie. Jego autorem był Sebastian Sobolewski. Błękitni czym prędzej ruszyli do odrabiania strat, jednak jarosławianie mądrze się bronili i dowieźli wynik do końca.

0-1 Sebastian Sobolewski (78)