http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-07 10:58:20

Mecze Stali Kraśnik z Podlasiem Biała-Podlaska oraz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zostały przełożone

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Lubelski trzecioligowiec dziś oraz w najbliższą środę nie zagra. Jak informuje Świętokrzyski ZPN, w ekipie z Kraśnika odnotowano przypadki, wobec czego jej mecze zostały przełożone.
 
Mecze Stali Kraśnik z Podlasiem Biała-Podlaska oraz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, zaplanowane na 7 oraz 11 listopada zostały przełożone. Jak informuje Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, odnotowano przypadki w ekipie z województwa lubelskiego, wobec czego jej mecze zostały przełożone. Nowy termin zawodów poznamy z pewnością niebawem.
 
Spoktanie Stali z Podlasiem pierwotnie było zaplanowane na 7 listopada, a pierwszy gwizdek miał zabrzmieć o godzinie 13:00. Natomiast mecz z KSZO, planowany był na 11 listopada, także na godzinę 13:00. Nowy termin zostanie ustalony na najbliższym posiedzeniu Wydziału Gier ŚZPN w Kielcach.
 
Poniżej prezentujemy pismo udostępnione przez Świętokrzyski ZPN.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij