https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-05 10:42:00

Niels Kristian Iversen będzie jeździł w Wilkach Krosno. Mocny skład beniaminka

Niels Kristian Iversen będzie jeździł w Wilkach Krosno. (Fot. Radek Kalina)
Niels Kristian Iversen będzie jeździł w Wilkach Krosno. (Fot. Radek Kalina)
Wilki Krosno mogą w przyszłym sezonie dysponować ciekawym składem i zostać "czarnym koniem" rozgrywek. W beniaminku eWinner 1 ligi będzie jeździł Niels Kristian Iversen. Zmiana nastąpi na pozycji trenera.
 
Wilki Krosno wciąż nie ogłosiły składy na sezon 2021. Wiemy, że w klubie zostaje Patryk Wojdyło, który będzie jeździł jako zawodnik U24. Jednak wczoraj włodarze klubu z Krosna mieli dojść do porozumienia z Nielsem Kristianem Iversenem, który będzie największą gwiazdą eWinner 1 ligi. O tym, że może dołączyć do beniaminka eWinner 1 ligi pisaliśmy już trzy dni temu. Duńczyk na zapleczu Ekstraligi będzie wystepował po raz pierwszy od 15 lat. W 2005 roku bronił barw ROW-u Rybnik.
 
Na tym jednak nie koniec wzmocnień ekipy, którą dowodzi Grzegorz Leśniak. Po za tym w ekipie Wilków w kampanii 2021 mają jeździć Mateusz Szczepaniak, Daniel Jeleniewski, Andrzej Lebiediew i Troy Batchelor. Z klubem już pożegnali się Wadim Tarasienko oraz Damian Dróżdż. Ten pierwszy trafił do Abramczyk Polonii Bydgoszcz.
 
Wciąż nie wiadomo co z Marcinem Jędrzejewskim, Andrijem Karpovem oraz Eduardem Krcmarem. Karpov jest łączony z RzTŻ-etem Rzeszów. Najprawdopodobniej dojdzie do zmiany trenera. Janusza Ślączkę, który trafi do GKM-u Grudziądz ma zastąpić Lech Kędziora.
 
Jednak na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać. - Nazwiska ogłosimy pod koniec tego tygodnia lub w przyszłym - mówi Grzegorz Leśniak, prezes Wilków.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij