https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-02 12:09:00

Niels Kristian Iversen na celowniku Wilków Krosno!

Czy Niels Kristian Iversen dołączy do Wilków Krosno? (fot. archiwum)
Czy Niels Kristian Iversen dołączy do Wilków Krosno? (fot. archiwum)
Wczoraj rozpoczęło się okienko transferowe w żużlu. Bardzo aktywni są na nim działacze Wilków Krosno. Być może do beniaminka eWinner 1 ligi dołączy Niels Kristian Iversen!
 
Wygląda na to, że Wilki Krosno rozpocznął sezon 2021 w całkiem inny składzie niż w sezonie ubiegłym. W klubie zostanie na pewno Patryk Wojdyło i prawdopodobnie nikt więcej. Z zespołem wczoraj pożegnał się Wadim Tarasienko, który poinformował o tym na swoim facebooku. Również krajowy lider klubu z Krosna już pożegnał się z klubem, czyli Damian Dróżdż.
 
Natomiast beniaminek eWinner 1 ligi może być sprawcą największej bomby transferowej na zapleczu PGE Ekstraligi. Wilki Krosno są blisko porozumienia z Nielsem Kristian Iversenem. Popularny "PUK" był również przymierzany do Polonii Bydgoszcz, ale wiadomo że tam nie trafi. Duńczyk może być jedną z największych gwiad zaplecza Ekstraligi.
 
Ponadto ekipa z Krosna jest już po słowie z Danielem Jeleniewskim, Mateuszem Szczepaniakiem oraz Andrzejem Lebediewem. Wilki Krosno są również zainteresowane sprowadzeniem do klubu Troya Batchelora.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij