2020-11-02 13:10:50

Klasa O Rzeszów: Strug Tyczyn mimo porażki nadal liderem. Grad goli w meczu Stali z Przybyszówką [Podsumowanie 17. kolejki]

Za nami już siedemnasta seria gier w rzeszowskiej okręgówce. Strug mimo porażki nadal jest na czele, a w meczu Stali z Przybyszówką padło aż jedenaście goli. Sprawdźcie co jeszcze się wydarzyło w sobotę.

Strug Tyczyn w sobotę grał z Błażowianką Błażowa. Gole w tym meczu padły dopiero po zmianie stron. Wynik otworzył w 46. minucie za sprawą Marka Kruczka. Niespełna kwadrans później było już 0-2, a do siatki trafił Maciej Kruła. Chwilę później trzecią bramkę zdobył Michał Karnas. Lider zdołał odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem, które padło łupem Kamila Żuczka.

Rezerwy Stali Rzeszów w meczu z KS-em Przybyszówka stworzyły kapitalne widowisko. W meczu padło aż jedenaście bramek, a trzy oczka powędrowały do ekipy z Hetmańskiej 69. Skutecznością błysnął Dariusz Jarecki, który czterokrotnie trafiał do siatki rywala. Ponadto hat-tricka ustrzelił Mateusz Wojtanowski, a dublet na swoim koncie zapisali Łukasz Tomczyk oraz Szymon Sokal.

Goli nie brakowało także meczu KS-u Zaczernie z Bratkiem Bratkowice. Gospodarze zdeklasowali rywala, zadając mu aż siedem ciosów. Po dwie bramki zdobyli Krystian Jacek, Mateusz Dec oraz Hubert Put, a ponadto raz do siatki trafił Sebastian Walicki, który w 18. minucie otworzył wynik spotkania.

Sawa Sonina z Aramixem Niebylec zagrała na szóstkę! Podopieczni Bartosza Madeji wygrali bez większych problemów, a hat-tricka na swoim koncie zapisał Grzegorz Słonina. Ponadto bramki zdobywali także Marcin Reiman, Jakub Baran oraz Dawid Baran.

0-1 Marek Kruczek (46)
0-2 Maciej Kruła (59)
0-3 Michał Karnas (65)
1-3 Kamil Żuczek (84)