https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-02 13:10:50

Klasa O Rzeszów: Strug Tyczyn mimo porażki nadal liderem. Grad goli w meczu Stali z Przybyszówką [Podsumowanie 17. kolejki]

fot. Strug Tyczyn
fot. Strug Tyczyn
Za nami już siedemnasta seria gier w rzeszowskiej okręgówce. Strug mimo porażki nadal jest na czele, a w meczu Stali z Przybyszówką padło aż jedenaście goli. Sprawdźcie co jeszcze się wydarzyło w sobotę.
 
Strug Tyczyn w sobotę grał z Błażowianką Błażowa. Gole w tym meczu padły dopiero po zmianie stron. Wynik otworzył w 46. minucie za sprawą Marka Kruczka. Niespełna kwadrans później było już 0-2, a do siatki trafił Maciej Kruła. Chwilę później trzecią bramkę zdobył Michał Karnas. Lider zdołał odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem, które padło łupem Kamila Żuczka.
 
Rezerwy Stali Rzeszów w meczu z KS-em Przybyszówka stworzyły kapitalne widowisko. W meczu padło aż jedenaście bramek, a trzy oczka powędrowały do ekipy z Hetmańskiej 69. Skutecznością błysnął Dariusz Jarecki, który czterokrotnie trafiał do siatki rywala. Ponadto hat-tricka ustrzelił Mateusz Wojtanowski, a dublet na swoim koncie zapisali Łukasz Tomczyk oraz Szymon Sokal.
 
Goli nie brakowało także meczu KS-u Zaczernie z Bratkiem Bratkowice. Gospodarze zdeklasowali rywala, zadając mu aż siedem ciosów. Po dwie bramki zdobyli Krystian Jacek, Mateusz Dec oraz Hubert Put, a ponadto raz do siatki trafił Sebastian Walicki, który w 18. minucie otworzył wynik spotkania.
 
Sawa Sonina z Aramixem Niebylec zagrała na szóstkę! Podopieczni Bartosza Madeji wygrali bez większych problemów, a hat-tricka na swoim koncie zapisał Grzegorz Słonina. Ponadto bramki zdobywali także Marcin Reiman, Jakub Baran oraz Dawid Baran.
 
 
0-1 Marek Kruczek (46)
0-2 Maciej Kruła (59)
0-3 Michał Karnas (65)
1-3 Kamil Żuczek (84)
 

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij