2020-11-02 17:03:21

Klasa O Jarosław: Hit dla LKS-u Skołoszów. Szóstka Sanu Gorzyce [Podsumowanie 16. kolejki]

W sobotę została rozegrana szesnasta seria gier w jarosławskiej okręgówce. Starcie ekipy ze Skołoszowa oraz Przemyśla zakończyło się wygraną lidera. San zagrał na szóstkę. Sprawdźcie co jeszcze się działo.

LKS Skołoszów w meczu na szczycie, pokonał na własnym Czuwaj Przemyśl. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli jednak goście, a do siatki po niespełna kwadransie gry trafił Łukasz Świst. Jedenaście minut później był już remis, a z gola cieszył się Dawid Kiełbowicz. Po zmianie stron, bramki zdobywał już tylko lider. Najpierw na 2-1 strzelił Wojciech Pilawa, a wynik ustalił w doliczonym czasie Kiełbowicz.

Granica Stubno bez większych problemów pokonała Łęk Ostrów. Podopieczni Tomasza Harłacza dość szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Zajęło im to zaledwie osiem minut, a do siatki trafiali Sebastian Zubrzycki i Bartosz Ozibko. Ekipa ze Stubna w sobotę strzeliła jeszcze jednego gola, a uczyniła to w samej końcówce po strzale Zubrzyckiego.

San Gorzyce zagrał na szóstkę z Huraganem Gniewczyna. Podopieczni Arkadiusza Gargasa już po kwadransie gry prowadzili 4-0 po dwóch bramkach Jakuba Kiełbasy oraz jednej Bartosza Grocha i Dawida Słysza. Miejscowi po przerwie do siatki trafiali jeszcze dwukrotnie. Najpierw gola strzelił Bartłomiej Poprawa, a rezultat ustalił Erwin Flak.

Pierwszej porażki w sezonie doznał MKS Kańczuga, który przegrał z Płomieniem Morawsko. Gospodarze po półgodzinie gry prowadzili już 2-0, a dublet na swoim koncie zapisał Szymon Kuźniar. Kolejne bramki padły dopiero po przerwie. Najpierw kontaktową zdobył Szymon Barszczak, a cztery minut przed końcem, wynik podwyższył Grzegorz Owarzany.

0-1 Mateusz Świst (13)
1-1 Damian Kiełbowicz (24)
2-1 Wojciech Pilawa (70)
3-1 Damian Kiełbowicz (90)