https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-02 16:00:10

Klasa O Dębica: Czarni Trześń wykorzystali wpadkę Victorii Czermin i zostali nowym liderem [Podsumowanie 15. kolejki]

Za nami także piętnasta seria gier w dębickiej okręgówce. Ekipy z Trześni wykorzystała remis zespołu z Czermina i została nowym liderem. Drużyny z Mielca oraz Chorzelowa postrzelały na wyjeździe. Sprawdźcie co jeszcze się wydarzyło w sobotę.
 
Czarni Trześń wygrali z Chemikiem Pustków, a wszystkie gole padły przed przerwą. Wynik otworzył Dawid Jezuit w 9. minucie. Radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bowiem po chwili do wyrównania doprowadził Mateusz Dopard. Ponad kwadrans później, ekipa z Pustkowa ponownie prowadzła, a do siatki trafił znowu Jezuit.
 
Zespół z Trześni sześć minut później doprowadził do wyrównania, a gola strzelił Kamil Szymański. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze jedną bramkę, a uczynił to rzutem na taśmę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Czarni tym samym zostali nowym liderem, bowiem Victoria Czermin zremisowała na wyjeździe z LKS-em Głowaczowa. Goście objęli prowadzenie w 18. minucie za sprawą Jakuba Trzpisa.
 
Drużyna z Głowaczowej nie zamierzala tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyła do odrabiania strat. Miejscowi wyrównali w 35. minucie, a piłkę do własnej siatki skierował Jan Świst, który tym samym ustalił wynik tego spotkania. Czarnovia Czarna nie dała rady LKS-owi Wiewiórka. W meczu padł jeden gol, a ten padł łupem Dominika Kaczora.
 
Sokis Chorzelów zagrał na piątkę w meczu z Kolorado Wola Chorzelowska. Worek z bramkami rozerwał Piotr Gilar, a ponadto do siatki trafiali Mateusz Trojnacki, Filip Machowski, Marek Mieszkowicz oraz Piotr Kolin. Cztery sztuki Koronie Majdan Królewski zaaplikowała Smoczanka Mielec, a po dwa gole zdobyli Michał Szlachetka oraz Marcin Baran.
 
0-1 Dawid Jezuit (9)
1-1 Mateusz Dopart (10)
1-2 Dawid Jezuit (26)
2-2 Kamil Szymański (32)
3-2 Kamil Szymański (45)
 

Wyniki meczów 15. kolejki:

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij