https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-05 14:14:28

Nowe przypadki w PGE Stali Mielec. Co z meczem z Wartą Poznań?

fot. Anna Jajkiewicz/PGE Stal Mielec
fot. Anna Jajkiewicz/PGE Stal Mielec
U naszego jedynego przedstawiciela w piłkarskiej elicie odnotowano kolejne pozytywne przypadki. Osoby te zostały czym prędzej odizolowane. Czy najbliższy mecz się się odbędzie?
 
PGE Stal Mielec wydała dziś komunikat medyczny. Jak czytamy, w ostatnich dniach u sześciu zawodników drużyny zdiagnozowano niepokojące objawy związane z pogorszeniem stanu zdrowia. Osoby te zostały natychmiastowo odizolowane od reszty drużyny i przeszły badania wymazowe. Wszystkie pobrane próbki dały wynik pozytywny.
 
Klub poinformował, że w podjętych działaniach postępuje według wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Mielcu oraz Zespołu Medycznego PZPN. Mielczanie także pozostają w ciągłym kontakcie z Ekstraklasa SA. Jak czytamy na oficjalnej stronie Stali, mecz 9. kolejki PKO Ekstraklasy, przeciwko Warcie Poznań odbędzie się zgodnie z wyznaczonym terminem.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij