https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-10 13:30:14

Developres SkyRes Rzeszów zagra dwumecz z Enea PTPS Piła

Developres SkyRes Rzeszów w czwartek i piątek zmierzy się z Enea PTPS Piła. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów w czwartek i piątek zmierzy się z Enea PTPS Piła. (fot. Developres)
Przyśpieszają rozgrywki Tauron Ligi. Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w najbliższy czwartek i piątek zagrają z Enea PTPS Piła. Będą to mecze w ramach 6. oraz 17. kolejki. Obydwa spotkania odbędą się na hali Podpromie.
 
Przyśpieszają rozgrywki Tauron Ligi. Developres SkyRes Rzeszów w najbliższy czwartek i piątek zagra z Enea PTPS Piła. Będzie to zaległy mecz 6. kolejki oraz rozegrany awansem mecz 17. kolejki. Nie będzie transmisji z obu meczów.
 
- Siatkarki Stephana Antigi zmierzą się z drużyną Enea PTPS Piła w dniach 12-13 listopada 2020. Mecz zaległy z 6.kolejki TAURONLigi spowodowany kwarantanną sportową naszego zespołu, zostanie rozegrany w czwartek (12.11) o godzinie 17:00. Następnego dnia awansem rozegrany zostanie mecz 17.kolejki TAURONLigi. Piątkowy mecz zaplanowany został na godzinę 14:30. Dwumecz z podopiecznymi Adama Grabowskiego rozegrany zostanie w Hali Podpromie - czytamy na stronie Developresu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

bubel 2020-11-10 18:04:56 0 0

na co jest ta telewizja Rz jak nic nie ma zamiast tali mecz puścić i oglądalność była by

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij