https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-10 16:30:00

Jaromir Wieprzęć: Wygrał zespół, który strzelił jedną bramkę więcej

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Texom Sokołem Sieniawa, w meczu 18. kolejki 3 ligi gr. IV. Jedynego gola w tym meczu, zdobył Jarosław Lis w 11. minucie. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił szkoleniowiec zielono-czarnych. 
 
-Niezbyt udany debiut, wynik mówi sam za siebie. Czeka nas dużo ciężkiej pracy. Wygrał zespół, który strzelił jedną bramkę więcej. My wracamy z zerowym dorobkiem. Debiut nieudany, ale mężczyznę poznaję się po tym nie jak zaczyna, ale jak kończy - powiedział Jaromir Więprzęć po meczu z Texom Sokołem Sieniawa.
 
-Napewno ciężko się atakuje w Sieniawie. Bramka szczerze powiedziawszy na własne życzenie. Przyktycznie daliśmy prezent, bo ustawiliśmy piłkę na rzut wolny zawodnikom z Sieniawy i oni to wykorzystali. Zagrali szybko rzut wolny i strzelili nam bramkę. Cóż tu więcej mówić, czeka nas dużo pracy, kolejny mecz w środę - dodał szkoleniowiec Stali Stalowa Wola.
 
-Dzisiaj było trochę roszad w składzie i przypuszczam, że w środę będą też kolejne. Ja też się uczę tego zespołu, bo raptem pracowałem trzy dni. Część chłopaków widzę po raz pierwszy, ten zespół widzę po raz pierwy w meczu mistrzowskim, a więc trochę trzeba dać nam czasu to raz. Dwa, zostało nam dwa tygodnie i cztery mecze, nie licząc tego. Nie ma za bardzo czasu na pracę, ale będziemy robić wszystko, żeby w kolejnym meczu wygrać i zdobyć trzy punkty - kontynuował.
 
-Jakby nie było celu, to ja bym się tego nie podjął. Cel jest taki, żeby zespół grał jak najlepiej w piłkę i w każdym meczu zdobywał trzy punkty. Taki jest cel, ale co z tego wyniknie? Zobaczymy - zakończył.
 
Pełny zapis wypowiedzi Jaromira Wieprzęcia po meczu Texom Sokoła Sieniawa ze Stalą Stalowa Wola, przygotowany przez StalTV jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

xd 2020-11-10 16:50:06 6 3

Kolejny od mondrych wymówek. Dostaliście w doope od wioski, a macie gwiazdki drugoligowe, śmiech trochę..

xd 2020-11-10 16:50:06 6 3

Kolejny od mondrych wymówek. Dostaliście w doope od wioski, a macie gwiazdki drugoligowe, śmiech trochę..

sad but true 2020-11-10 17:26:39 3 1

Przestańcie już s***** tą niby 2 ligą. Toż to 3 liga.Tak naprawdę to 5 grupa 3 ligi. Widać to po wszystkich spadkowiczach, jak sobie radzą w nowej rzeczywistości. To co różni tę niby 2 ligę od 3 ligi to bombastyczna nazwa, wydumana po to, żeby doić większą kasę od samorządów na pseudo licencje, wymogi stadionowe i wysokie kontrakty dla kopaczy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij