https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-10 17:34:00

Dawid Stachyra zostaje w RzTŻ Rzeszów! "Nigdzie nie będzie mi lepiej niż w domu"

Dawid Stachyra zostaje w RzTŻ Rzeszów! (fot. RzTŻ Rzeszów)
Dawid Stachyra zostaje w RzTŻ Rzeszów! (fot. RzTŻ Rzeszów)
Dawid Stachyra będzie w sezonie 2021 nadal ścigał się w barwach RzTŻ Rzeszów. Będzie to drugi sezon z rzędu w ekipie z Rzeszowa 35-latka.
 
RzTŻ Rzeszów uzgodnił warunki kontaktu z Dawidem Stachyrą. 35-latek drugi sezon z rzędu będzie zawodnikiem ekipy z Rzeszowa. To już drugi kontrakt oficjalnie ogłoszony przez Rzeszowskie Towarzystko Żużlowe. Wcześniej poinformowano, że Hubert Łęgowik został nowym "Żurawiem".
 
Stachyra jest wychowankiem Stali Rzeszów. W swojej karierze bronił barw drużyn z Lublina, Krosna, Rybnika, Gdańska oraz Opola. W sezonie 2020 powrócił do jazdy na żużlu po trzyletniej przerwie. W poprzedniej wystąpił w 10 meczach swojej drużyny i zakończył sezon na 25. miejscu wśród najskuteczniejszych zawodników 2 ligi żuzlowej, uzyskał 1,488 pkt/bieg.
 
- Cieszę się, że zostaję, tutaj jest moje miejsce. Poza RzTŻ miałem jedną, konkretną ofertę, ale Rzeszów jest bliższy sercu, tutaj stawiałem pierwsze kroki, tutaj mieszkam. W moim przypadku nigdzie nie będzie mi lepiej niż w domu - mówi sam zainteresowany cytowany przez WP SportoweFakty.
 
- Jestem wychowankiem, mam tu dużą rzeszę kibiców oraz sponsorów. Docelowo chciałbym wrócić do jazdy na szczeblu pierwszoligowym, gdzie spędziłem praktycznie całą karierę, a marzeniem byłby awans w biało-niebieskich barwach - zakończył 35-latek.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij