https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 10:43:00

4 liga podkarpacka: Igloopol Dębica - Czarni 1910 Jasło [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Igloopolem Dębica a Czarnymi 1910 Jasło jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś punktualnie o 11, zostanie rozegrany mecz pomiędzy Igloopolem Dębica a Czarnymi 1910 Jasło, w ramach 20. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE jest dostępna na kanale youtube Morsów za darmo.
 
Ekipa Grzgorza Lorka w minionej kolejce odniosła bardzo ważne zwycięstwo z rezerwami Stali Stalowa Wola, wobec czego dziś z pewnością będzie chciała potwierdzić swoją obecność w czołowej ósemce. Czarni natomiast przegrali z Izolatorem Boguchwała. Podopieczni Adama Domaradzkiego liczą na przełamanie. Czeka nas więc bardzo ciekawe stacie
 
Spotkanie w Dębicy zostało zaplanowane na godzinę 11 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na kanale youtube Igloopolu. Odnośnik do niej znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij