https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 12:44:00

3 liga gr IV: Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Gotyk/Wisłoka Dębica
fot. Gotyk/Wisłoka Dębica
Transmisja na żywo z meczu 19. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Chełmianką Chełm a Wisłoką Dębica jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Wisłoka Dębica już dziś o godzinie 13, zagra na wyjeździe z Chełmianką Chełm, w ramach 19. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Dariusza Kantora w niedzielę pewnie wygrali z Hetmanem Zamość i dziś z pewnością będą chcieli pójść za ciosem.
 
Ekipa z Chełma do dzisiejszej potyczki przystępi natomiast w fatalnych nastrojach, po porażce z Podhalem Nowy Targ. Wyżej w tabeli ligowej na ten moment jest Wisłoka, która na ten moment zajmuje 10. miejsce, z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów. Chełmianka plasuje się na miejscu trzynastym i dotychczas zgromadziła siedem punktów mniej niż ich dzisiejszy rywal.
 
Spotkanie w Chełmie zostało zaplanowane na godzinę 13 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale Chelmianka TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

3 liga gr. IV: Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij