https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 14:19:00

Podział punktów w meczu Lechii Sędziszów Małopolski z Sokołem Nisko

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Zarówno Sokół jak i Lechia, wiosną powalczą o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Dziś doszło do pojedynku obu ekip i ten zakończył się podziałem punktów.
 
Sokół Nisko na mecz z Lechią Sędziszów Małopolski jechał w bardzo dobrych humorach, bowiem wygrał dwa mecze z rzędu. Podopieczni Pawła Wtorka chcieli udanie zakończyć rundę jesienną. Beniaminek z Sędziszowa Małopolskiego plany miał podobne. Obie ekipy poszły więc na kompromis.
 
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a wynik potyczki otworzył Oskar Ćwiczak. Radość Lechii nie trwała jednak zbyt długo, bowiem sześć minut później wyrównał Jacek Stępień. Zarówno jedni jak i drudzy w pierwszej mieli jeszcze swoje okazje, jednak żadna z nich nie znalazła drogi do siatki.
 
Po zmianie stron, oba zespoły próbowały przechylić szalę na swoją korzyść. Okazję miał zarówno Sokół jak Lechia, jednak ostatecznie wynik spotkania już nie uległ zmianie i nastąpił podział punktów. Drużyny z Niska oraz Sędziszowa Małopolskiego wiosną powalczą o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej.
 
1-0 Oskar Ćwiczak (7)
1-1 Jacek Stępień (13)
 

Wyniki meczów 21. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij