https://www.dikyspray.pl/


2020-11-11 16:41:00

Izolator Boguchwała po ciężkim meczu pokonał Orła Przeworsk

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Izolator Boguchwała po skromnej wygranej w Jaśle tym razem również skromnie pokonał Orła Przeworsk w meczu 21. kolejki IV ligi podkarpackiej. Zwycięstwo drużynie Bartosza Zołotara dało samobójcze trafienie z początku drugiej części spotkania. 
 
Pierwsza połowa spotkania to dosyć wyrównana gra z obydwu stron, można było nawet stwierdzić, że Orzeł Przeworsk lepiej odnajdywał się na boisku w Boguchwale. Michał Szularz jednak zachowywał czujność w bramce, przez co defensywa Izolatora Boguchwała pozostawała z zerowym bilansem strat.
 
Piłkarze Bartosza Zołotara w pierwszej części spotkania trafili nawet do siatki, a konkretnie uczynił to Aleksander Gajdek, który wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i umieścił piłkę w bramce Roberta Kurosza. Arbiter Wojciech Kolbusz z Jasła dopatrzył się faulu zawodnika gospodarzy i do przerwy na Izo Arenie nie oglądaliśmy bramek. 
 
Zawodnicy Zołotara drugą połowę spotkania zaczęli niemal identycznie jak w sobotę w Jaśle. W 50. minucie spotkania Michał Daniel po rzucie wolnym zgrał piłkę do Krystiana Wilka, który wjechał w pole karnę i mocno wstrzelił piłkę przed bramkę Kurosza. Futbolówka odbiła się jeszcze od Macieja Lecha, który skierował ją do własnej bramki.
 
Izolator do końca zdawał się mieć kontrolę nad meczem w ostatniej akcji podwyższyć mógł Owen Edosomwan, jednak przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem Orła i mecz zakończył się skromną wygraną Izolacji dzięki czemu boguchwalanie przez pewien czas byli samodzielnym liderem ligi.
 
Wynik meczu w Sanoku pokazał jednak, że zime na fotelu lidera dzięki lepszemu bilansowi bramek spędzi Korona Rzeszów. Orzeł Przeworsk zbyt późno zaczął punktować i będzie musiał zadowolić się walką o utrzymanie. 
 
 
1-0 Maciej Lech (50- samobójcza)
 
ZKS Izolator Boguchwała: Szularz- Cach, Bogacz, Gajdek- Wilk, Ciemierkiewicz (88 Dobrzański), Edosomwan, Worosz- Penar (81 Wiącek) , Daniel, Kowal (90 Mazur)
 
Orzeł Przeworsk: Kurosz- Salwach, Broda, Flis (72 Bednarz), Boratyn (72 Czyrny), Lech, Gwódźdź, Obłoza, Pikuła, Wilk (72 Dec), Andreasik ( 83 Najsarek)
 

Wyniki meczów 21. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Autor 2020-11-11 17:18:27 12 1

... zdecydowanie! Szczególnie w strzelaniu goli...

~anonim 2020-11-11 17:07:43 4 7

Orzeł był lepszy...

Autor 2020-11-11 17:18:27 12 1

... zdecydowanie! Szczególnie w strzelaniu goli...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij