http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-11 15:25:04

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała KS Wiązownica! Zadecydował gol Mateusza Podstolaka

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
W derbach powiatu jarosławskiego, lepsza okazała się ekipa z Wólki Pełkińskiej. O końcowym wyniku zadecydował jeden gol, który padł z rzutu karnego.
 
Lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem miał zespół KS-u Wiązownica, który w minionej kolejce pokonał KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała natomiast na wyjeździe z Wisłą Sandomierz. Zapowiadało się więc bardzo ciekawe spotkanie.
 
Mówi się, że derby rządzą się swoimi prawami. Oba zespoły chciały wygrać, a w dodatku beniaminek chciał się zrewanżować za wysoką porażkę w meczu pucharowym. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, jednak żadna z nich, nie znalazła drogi do siatki w pierwszej połowie.
 
Nudy nie brakowało, a Wólczanka w 56. minucie stanęła przed szansą objęcia prowadzenia. Arkadiusz Staszczak faulował Jakuba Szczypka i arbiter odgwizdał rzut karnych. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Mateusz Podstolak, który pewnie egzekwował stały fragment gry.
 
Podopieczni Daniela Myśliwca przeważali, jednak razili nieskutecznością. Zespół z Wiązownicy, kończył mecz w osłabieniu, bowiem drugą żółtą kartkę otrzymał Konrad Kumór. Ostatecznie więcej goli w tym meczu już nie padło i po końcowym gwizdku to gospodarze cieszyli się z wygranej.
 
 
1-0 Mateusz Podstolak (56-rzut karny)
 

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij