2020-11-11 18:10:00

JKS Jarosław skromnie pokonał rezerwy Stali Stalowa Wola i zagra w grupie mistrzowskiej

JKS Jarosław w spotkaniu 21. kolejki skromnie bo 1-0 pokonał drużynę rezerw Stali Stalowa Wola, było to jednak niezwykle ważne zwycięstwo bowiem wiosnę zawodnicy JKS-u spędzą w grupie mistrzowskiej.

JKS Jarosław aby na wiosne grać w ósemce musiał ograć drużynę rezerw Stali Stalowa Wola, która dziś wsparta była między innymi przez Rafała Surmiaka. JKS na prowadzenie wyszedł w 39. minucie meczu kiedy to dobrze zachował się Kacper Rączka, który świetnie wyłożył piłkę do Alberta Krzyczkowskiego, a ten dał prowadzenie zawodnikom Arkadiusza Barana.

W drugiej połowie goście mieli swoje szanse, jednak to gospodarze mogli wygrać 2-0 lecz w 77. minucie meczu strzał Pawła Bartnika ofiarnie zablokował Bartłomiej Gnatek, spotkanie zakończyło się zwycięstwem zawodników JKS-u dzięki czemu na wiosnę rywalizować będą w górnej ósemce. Rezerwy Stali Stalowa Wola rundę jesienną zakończyły na dziewiętnastej pozycji.

1-0 Albert Krzyczkowski (39)

JKS Jarosław: Siryk - Ptasznik, Szakiel, Saramak, Bartnik – Krzyczkowski (87 Aksamit), Sobolewski, Oziębło (90 Boratyn), Stankiewicz (75 Brodowicz), Kopcio (78 Socha) – Rączka

Stal II Stalowa Wola: Konefał – Bosak, Jarosz, Hudzik, B. Gnatek – Wojtak, S. Gnatek (61 Popek), F. Moskal (90 Fedejko), Surmiak, Burdzy (79 Ziółkowski) – Tłuczek (46 Piotrowski)