2020-11-12 10:17:00

Miasto Szkła Krosno zaczęło mecz fatalnie, ale pokonało Politechnikę Opolską!

Miasto Szkła Krosno wróciło z dalekiej podróży w meczu z Politechniką Opolską. (fot. Dariusz Błażejowski)
To był dopiero czwarty mecz w sezonie Miasta Szkła Krosno. Pokonali Politechnikę Opolską 89-75, choć mecz rozpoczęli fatalnie.

Po pięciu minutach gry Politechnika Opolska prowadziła z Miastem Szkła Krosno 18-1! Jednak później wracający po niemal miesięcznej przerwie koszykarze "Szklanego Teamu" odrabiali straty. Pierwszą kwartę przegrali 16-24.

Jednak trzy pozostałe padły łupem podopiecznych Marcina Radomskiego. Ostatnią wygrali aż 31-18 i ostatecznie krośnianie wygrali cały mecz 89-75. Najwięcej punktów dla Miasta Szkła zdobył Piotr Wieloch aż 27.  Szesnaście punktów zdobył Dariusz Oczkowicz, a dwa mniej Alan Czujkowski.

Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 89-75 (16-24, 16-13, 26-20, 31-18)