https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 11:39:00

Znane są terminy meczów Stali Stalowa Wola z ŁKS-em Probudex Łagów oraz rezerwami Cracovii

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Klub z ulicy Hutniczej 10A poinformował za pośrednictwem oficjalnego serwisu, o nowych terminach wyjazdowych meczów. Chodzi o zaległy mecz z ŁKS-em oraz sobotni z ekipą Pasów.
 
Znane są terminy meczów Stali Stalowa Wola z ŁKS-em Probudex Łagów oraz rezerwami Cracovii. Klub z ulicy Hutniczej 10A, za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego, poinformował, że najbliższe stacie z drugim garniturem Pasów, rozpocznie się w sobotę 14 listopada godzinie 16:00 Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane o godzinie 15:00. 
 
Jeśli chodzi natomiast o zaległą potyczkę z ŁKS-em Probudex Łagów, to ta zostanie rozegrana w ostatnią niedzielę listopada. Jak czytamy na oficjalnej stronie Stalówki, mecz zaplanowano na 29 listopada, a pierwszy gwizdek został zaplanowany na godzinę 12:30. Przypomnijmy, pierwotnie spotkanie miało się odbyć 25 października o 14:00, jednak zostało przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij