https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 13:46:00

Klasa O Rzeszów: Strug Tyczyn nadal liderem! Sawa Sonina zagrała na piątkę [Podsumowanie 19. kolejki]

fot. Strug Tyczyn
fot. Strug Tyczyn
Zakończyła się piłkarska jesień w rzeszowskiej okręgówce. Mistrzem pierwszej części sezonu, na ten moment jest ekipa z Tyczyna. Tuż za nią są drużny z Łańcuta, Błażowej i Niechobrza. Sporo jednak może namieszać ekipa z Rakszawy. Sawa Sonina zagrała na piątekę. Sprawdźcie co jeszcze działo się w minionej kolejce.
 
Strug Tyczyn nie bez problemów pokonał Orła Wólka Nieździedzka. Goście na prowadzenie wyszli w 39. minucie, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Domino. Orzeł nie zamierzał się jednak poddawać i po ponad dwudziestu minutach drugiej odsłony był remis, a piłkę w siatce umieścił Damian Iwanicki. Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo, bowiem 180 sekund później, ponownie gola zdobył Domino.
 
Ekipa z Wólki Niedźwiedzkiej ruszyła do ataku, celem zdobycia bramki na 2-2. Tą udało się zdobyć w 86. minucie, a na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Szylar. Ostatnie słowo należało jednak do Strugu, który w doliczonym czasie gry, przechylił szalę na swoj korzyść, a piłkę w siatce umieścił Kamil Żuczek. Wiceliderem rzeszowskiej okręgówki, na ten moment jest SPEC Stal Łańcut, która pokonała na wyjeździe rezerwy Stali Rzeszów, po dwóch bramkach Tomasza Walata.
 
Podium zaś, zamyka Błażowianka Błażowa, która pokonała w gościach KS Stobierna. Wynik otworzył Wojciech Rzuczek w 29. minucie. Kolejne trafienia odnotowano po zmianie stron. Najpierw na 0-2 podwyższył Mikołaj Wania, a wynik ustalił Paweł Kruła. Na piątkę zagrała Sawa Sonina, która bez większych problemów ograła Błękit Żołynia. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Grzegorz Słonina, a dublet dołożył Maciej Grad.
 
Jedność Niechobrz okazała się lepsza od Strumyka Malawa, a hat-tricka ustrzelił Mateusz Rachwalski. Sporo namieszać w ligowej tabeli może jeszcze Włókniarz Rakszawa, któremu zostały jeszcze do rozegrania dwa mecze. W środę natomiast, ekipa Krystiana Halejcio pokonała KS Zaczernie, a jedynego gola w tym meczu zdobył Tomasz Wilusz.
 
 
0-1 Krzysztof Domino (39)
1-1 Damian Iwanicki (65)
1-2 Krzysztof Domino (68)
2-2 Arkadiusz Szylar (86)
2-3 Kamil Żuczek (90)
 

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

5ligamistrzow 2020-11-14 11:27:30 2 0

Gdyby tylko temu Żuczkowi chciało się grać wyżej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij