https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 14:59:00

Janusz Ślączka oficjalnie opuszcza Cellfast Wilki Krosno. Będzie pracował w GKM Grudziądz

Janusz Ślączka po dwóch latach opuszcza Wilki Krosno. (fot. GKM Grudziądz)
Janusz Ślączka po dwóch latach opuszcza Wilki Krosno. (fot. GKM Grudziądz)
Janusz Ślączka nie będzie pracował dłużej w Cellfast Wilkach Krosno. Były opiekun beniaminka eWinner 1 ligi przenosi się do PGE Ekstraligi. Będzie prowadził GKM Grudziądz.
 
Janusz Ślączka został nowym trenerem GKM-u Grudziądz. 49-letni szkoleniowiec w drużynie z PGE Ekstraligi zastąpił Roberta Kempińskiego, który sprawował tę funkcję od 2008 roku.
 
- Witamy na pokładzie trenera Janusza Ślączkę. Uznaliśmy, że w naszej drużynie potrzebujemy zmiany na tym stanowisku. Przed nowym trenerem trudne zadanie. Wierzymy, że nowy szkoleniowiec da nam wiele dobrego, a dzięki swojej wiedzy i już bogatemu doświadczeniu pozytywnie wpłynie na wyniki naszego zespołu. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. prowadzenie pierwszej drużyny, jak i przygotowanie toru - powiedział prezes GKM S.A. Marcin Murawski cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
Tym samym Cellfast Wilki Krosno zostały bez trenera, bowiem Ślączka był opiekunem klubu z Krosna przez ostatnie dwa sezony. W zakończonych miesiąc temu rozgrywkach drużyna pod jego wodzą wygrała wszystkie mecze 2 ligi żużlowej i awansowała do eWinner 1 ligi.
 
Kto będzie nowym opiekunem Wilków? Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że będzie to Lech Kędziora. Jednak temu szkoleniowcowi aktualnie najbliżej do Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Włodarze Cellfast Wilków Krosno nie będą się spieszyć z wyborem nowego trenera. Nazwisko poznamy najprawdopodobniej na początku marca.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij