https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 19:11:40

Developres SkyRes Rzeszów nie zwalnia tempa! Kolejna wygrana za trzy punkty

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
To już w zasadzie staje się rutyną, bo w każdym meczu siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów nie dają szans swoim rywalkom. Podobnie było w dzisiejszym starciu z PTPS-em Piła, wygranym przez Rysice 3:0.
 
Podopieczne Stephana Antigi wyszły na ten mecz w nieco innym składzie niż dotychczas. Francuski szkoleniowiec dał odpocząć kluczowym zawodniczkom i desygnował do boju m.in. Magdalenę Grabkę. Martę Krajewską i Annę Stencel, które dostawały wcześniej mniej szans. Pierwsza partia była wyrównana od początku, dopiero w środkowej fazie seta rzeszowianki odskoczyły na czteropunktowe prowadzenie (17:13) i mimo nerwowej końcówki nie oddały go do końca i triumfowały 25:23. 
 
Druga partia dobrze rozpoczęła się dla pilanek, które zyskały przewagę i wydawało się, że pokuszą się o wygranie seta. Świetne serwisy Aliny Bartkowskiej pozwoliły PTPS-owi prowadzić 15:11. Rysice jednak przebudziły się i zaczęły odrabiać straty. Pogoń za wynikiem zakończyła się sukcesem i dzięki skutecznej grze drugi set również padł łupem gospodyń. 
 
W ostatniej odsłonie przyjezdne całkiem osłabły i nie były w stanie nawiązać równorzędnej walki z Developresem, który w trzecim secie osiągnał dużą przewagę. Mecz zakończył się udanym blokiem Aleksandry Rasińskiej i tym samym rzeszowianki dopisały kolejne trzy punkty na swoje konto. Już jutro przed nimi kolejny mecz z drużyną z Piły. 
 

Devlopres SkyRes Rzeszów 3:0 Enea PTPS Piła 

(25:23, 25:22, 25:16)

 

MVP: Marta Krajewska

 
Developres SkyRes Rzeszów: Polańska (7), Van Ryk (2), Grabka (6), Krajewska (3), Stencel (6), Lazić (13), Krzos (libero) oraz Rasińska (15), Blagojević (6)

Enea PTPS Piła: Gawlak (5), Gądek (7), Ponikowska (5), Wellna (9), Bartkowska (6), Kucharska (5), Bodasińska (libero) oraz Pelczarska, Skrzypkowska, Łyszkiewicz

 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

brawo 2020-11-15 12:53:56 0 0

zamiast puszczać mecze ekstraklasy to puszczaja badziewia z 3 lig itp

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij