2020-11-12 17:35:47

Klasa O Jarosław: Druga porażka z rzędu LKS-u Skołoszów. Płomień Morawsko nie wykorzystał szansy [Podsumowanie 18. kolejki]

Za nami osiemnasta seria gier w jarosławskiej okręgówce. Po raz drugi z rzędu, lider przegrał swoje spotkanie. Będący tuż za nim Płomień nie wykorzystał szansy i wciąż przewaga ekipy ze Skołoszowa wynosi pięć punktów. Sprawdźcie co jeszcze działo się w minionej kolejce.

LKS Skołoszów doznał drugiej porażki z rzędu. Tym razem sposób na podopiecznych Łukasza Laski, znalała Sanoczanka Święte. Wynik w 38. minucie otworzył Marcin Mucha z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Mariuszu Lachu. Kolejne gole padły po przerwie. Na 2-0 podwyższył Paweł Kurdybacha, a rezultat środowej potyczki ustalił Grzegorz Karbownik.

Okazji do zmniejszenia dystansu nie wykorzystał Płomień Morawsko, który przegrał z Łękiem Ostrów, po bramce Dawida Praweckiego. W identycznym stosunku. Pogoń-Sokół Lubaczów ograła KS Szówsko, a jedynego gola zdobył Sebastin Zając. MKS Radymno okazał się lepszy od Biało-Czerwonych Kaszyce. Wynik w 68. minucie otworzył Dawid Lizak, a ustalił go w doliczonym czasie gry Oskar Hamacher.

Ważne zwycięstwo odnósł Huragan Gniewczyna, który pokonał Motor Grochowce. Oba gole dla ekipy czerwono-czarnych zdobył Łukasz Jagieła. Granica Stubno ugrała punkt w starciu z Czarnymi Pawłosiów. Wynik otworzył w 49. minucie Sebastian Zubrzycki, a kwadrans później, wyrównał Damian Kania.

0-1 Marcin Mucha (38-rzut karny)
0-2 Paweł Kurdybacha (54)
0-3 Grzegorz Karbownik (67)