https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 17:35:47

Klasa O Jarosław: Druga porażka z rzędu LKS-u Skołoszów. Płomień Morawsko nie wykorzystał szansy [Podsumowanie 18. kolejki]

fot. Adrianna Popkiewicz
fot. Adrianna Popkiewicz
Za nami osiemnasta seria gier w jarosławskiej okręgówce. Po raz drugi z rzędu, lider przegrał swoje spotkanie. Będący tuż za nim Płomień nie wykorzystał szansy i wciąż przewaga ekipy ze Skołoszowa wynosi pięć punktów. Sprawdźcie co jeszcze działo się w minionej kolejce.
 
LKS Skołoszów doznał drugiej porażki z rzędu. Tym razem sposób na podopiecznych Łukasza Laski, znalała Sanoczanka Święte. Wynik w 38. minucie otworzył Marcin Mucha z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Mariuszu Lachu. Kolejne gole padły po przerwie. Na 2-0 podwyższył Paweł Kurdybacha, a rezultat środowej potyczki ustalił Grzegorz Karbownik.
 
Okazji do zmniejszenia dystansu nie wykorzystał Płomień Morawsko, który przegrał z Łękiem Ostrów, po bramce Dawida Praweckiego. W identycznym stosunku. Pogoń-Sokół Lubaczów ograła KS Szówsko, a jedynego gola zdobył Sebastin Zając. MKS Radymno okazał się lepszy od Biało-Czerwonych Kaszyce. Wynik w 68. minucie otworzył Dawid Lizak, a ustalił go w doliczonym czasie gry Oskar Hamacher.
 
Ważne zwycięstwo odnósł Huragan Gniewczyna, który pokonał Motor Grochowce. Oba gole dla ekipy czerwono-czarnych zdobył Łukasz Jagieła. Granica Stubno ugrała punkt w starciu z Czarnymi Pawłosiów. Wynik otworzył w 49. minucie Sebastian Zubrzycki, a kwadrans później, wyrównał Damian Kania.
 
 
0-1 Marcin Mucha (38-rzut karny)
0-2 Paweł Kurdybacha (54)
0-3 Grzegorz Karbownik (67)
 

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

kibic podkarpacki 2020-11-13 18:51:01 1 0

Z awansem bedzie problem ......koszty 4 ligi nie do ogarnircia.

kibic podkarpacki 2020-11-13 18:51:57 1 0

Dotyczy całej czałówki klasy Jarosław.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij