https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 15:09:00

Jacek Piszczek, trener KS Wiązownica: Brakowało nam dynamiki i wytrzymałości szybkościowej

Jacek Piszczek uważa, że jego zespół był dużo słabszy od Wólczanki Wólka Pełkińska. (fot. własne)
Jacek Piszczek uważa, że jego zespół był dużo słabszy od Wólczanki Wólka Pełkińska. (fot. własne)
Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała na własnym stadionie KS Wiązownica 1-0 po bramce z rzutu karnego. Zobaczcie co po meczu powiedział Jacek Piszczek, nowy opiekun beniaminka 3 ligi gr. IV.
 
- Byliśmy zdecydowanie słabsi od rywala, jeśli o przygotowanie fizyczne. Po meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-3 dni regeneracji to zbyt mały czas. Ja nie znam drużyny pod kątem wydolności i wytrzymałości, bo nie robiłem żadnych testów - powiedział po meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska, Jacek Piszczek.
 
- Brakowało nam dynamiki i wytrzymałości szybkościowej i to powodowało, że byliśmy zamykani w drugiej połowie. Przeciwnik dobrze grał w piłkę, a my byliśmy o tempo wolniejsi. Natomiast znakomite zawody dziś rozegrał nasz bramkarz, Arkadiusz Cynar. Miał dobry dzień i wybornił wszystko co potrafił. Natomiast bramkę strzeliliśmy w absurdalnej sytuacji, gdzie nie powinniśmy dopuścić do tego co się wydarzyło. W niegroźnej sytuacji przeciwnik został sfaulowany - kontynuuje nowy szkoleniowiec KS Wiązownica.
 
- Gdybyśmy grali trzy dni później to być może inaczej by to wyglądało, ale na tę chwilę uznaję, że bylismy w tym meczu słabsi. W pierwszej połowie była większa kontrola gry. Mieli sytuacje, ale nie takie jak w drugiej połowie...

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij