https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 16:34:00

Klasa O Krosno: Arłamów Ustrzyki Dolne mistrzem jesieni! Remis Cosmosu Nowotaniec [Posumowanie 17. kolejki]

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Za nami siedemnasta seria gier w krośnieńskiej okręgówce. Arłamów bez problemów wygrał w Brzozowie i przpieczętował mistrzostwo jesieni. Wicelider z Nowotańca zremisował w Nienaszowie. Sprawdźcie co jeszcze działo się w minionej kolejce.
 
Arłamów Ustrzyki Dolne pewnie pokonał na wyjeździe Brzozovię Brzozów i tym samym został mistrzem jesieni w krośnieńskiej okręgówce. Wynik spotkania otworzył w 20. minucie, doskonale znany z boisk ligowych, Kamil Walaszczyk. Kolejne gole dla podopiecznych Wojciecha Koguta padły po zmianie stron. Najpierw piłkę do własnej siatki umieścił Maksymilian Kot, a rezultat potyczki ustalił Radosław Macnar.
 
Cosmos Nowotaniec w meczu wyjazdowym z Tempem Nienaszów ugrał oczko. Gospodarze prowadzenie objęli w 65. minucie, a gola strzelił Marcin Walczyk. Ekipa z Nowotańca nie poddawała się i czym prędzej ruszyła do odrobiania strat. Cosmos dopiął swego w samej końcówce, a bramkę na wagę punktu zdobył Maksim Maslov.
 
Zamczysko Odrzykoń okazało się lepsze w starciu ze Startem Rymanów. Wynik spotkania w 30. minucie otworzył Kacper Czernicki. Ekipa z Rymanowa tuż przed przerwą doprowadziła do remisu, a gola strzelił Piotr Kaczor. Kolejne bramki w tym meczu padły po zmianie stron. Zamczysko prowadzenie odzyskało w 54. minucie, a na listę strzleców wpisał się Patryk Orzechowski. Wynik meczu dziesięć minut później, ustalił Mateusz Urbanek.
 
Przełęcz Dukla pokonała na własnym stadionie Szarotkę Uherce, a gole w tym meczu padły po przerwie. Wynik otworzył Grzegorz Wołczański, a ustalił go Krystian Frączek. Kotwica Korczyna bez większych problemów ograła Naftę Jedlice, po bramkach Marcina Balawajdra, Dawida Floriana oraz Tomasza Janusza.
 
 
0-1 Kamil Walaszczyk (20)
0-2 Maksymilian Kot (52-samobójcza)
0-3 Radosław Macnar (80)
 

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

kibic ustrzyk 2020-11-12 17:49:04 3 3

koniec tego tworu podobno po rundzie..

~anonim 2020-11-12 22:04:12 3 1

A opis innych meczów się nie liczy. To po co pisać w ogóle śmieszne

Kibic 2020-11-14 08:12:19 3 1

No z całym szacunkiem ale przecież nie będą opisywać meczów Brzozovii, czy Czeluśnicy....

Krosniak 2020-11-14 12:14:09 3 1

Odrzykoń i Arłamów co rozpędzone to ja nie mam pytań :o

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij