https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 17:54:00

Peter Ljung oficjalnie w Cellfast Wilkach Krosno!

fot. Wilki Krosno
fot. Wilki Krosno
Transfer petarda - tak krośnianie określają pozyskanie szwedzkiego żużlowca. To jeden z najciekawszych transferów okienka! To były lider "Jaskółek".
 
Peter Ljung oficjalnie w Wilkach Krosno, informuje oficjalny fanpage świeżo upieczonego beniaminka eWinner 1 ligi. Krośnianie sami określają ten transfer mianem "petardy". Pozyskanie 38-letniego Szweda to z pewnością jeden z ciekawszych ruchów, biorąc pod uwagę, że w poprzednim sezonie był liderem Unii Tarnów.
 
Nowy nabytek Wilków to bardzo doświadczony zawodnik i wielokrotny uczestni Grand Prix w żużlu. Warto podkreślić, że jest to powrót na Legionów. Ljung miał bowiem okazję już jeździć w "Mieście Szkła", a miało to miejsce w 2005 roku, w barwach KSM-u Krosno. Ponadto w przeszłosci także bronił barw Stali Rzeszów, w której jeździł w latach 2014-2015.
 

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu PETARDA TAK JEST MAMY GO Ljung Racing #36 zawodnikiem Cellfastu Wilków Krosno #ApetytNaZuzel

Opublikowany przez Wilki Krosno SA Czwartek, 12 listopada 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij