https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 20:11:54

Wielki powrót stał się faktem! Karol Baran będzie jeździł w RzTŻ Rzeszów

Karol Baran wraca do Rzeszowa. Będzie jeździł z RzTŻ Rzeszów. (fot. Jakub Malec)
Karol Baran wraca do Rzeszowa. Będzie jeździł z RzTŻ Rzeszów. (fot. Jakub Malec)
Karol Baran oficjalnie został zawodnikiem RzTŻ Rzeszów. 39-latek wraca do ścigania po rocznej przerwie. W sezonie 2019 występował w Polonii Piła.
 
Karol Baran wraca do Rzeszowa! W sezonie 2021 będzie reprezentował barwy RzTŻ-u Rzeszów. Stało się, więc to o czym od dłuższego czasu się mówiło. My informowaliśmy o rozmowach Barana z "Biało-niebieskimi" dwa dni temu TUTAJ.
 
Karol Baran w sezonie 2018 występował w Speedway Stali Rzeszów. Wówczas ekipa prowadzona przez Lecha Kędziorę i Janusza Stachyrę awansowała do 1 ligi. Jednak z powodów finansowych nie wystartowała w rozgrywkach. Rok wcześniej 39-latek jeździł w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce w barwach Włókniarza Częstochowa.
 
Ponadto Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe pochwaliło się przedłużeniem umowy z Ilją Czałowem. Tym samym drugoligowiec ma już w kadrze aż siedmiu zawodników. Są to Hubert ŁęgowikDawida StachyraAdam EllisPatryk Rolnicki oraz Tim Sorensen.

Karol Carlooos Baran Jest i on! Rzeszowiak w Rzeszowie! Dobrze wiemy, gdzie kibice najgłośniej wykrzykują imię...

Opublikowany przez Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Czwartek, 12 listopada 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-11-13 16:27:59 2 0

Witaj w domu !!!!! :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij